Financiën
Boekjaar 2025
MLAZ uit Heusden-Zolder, ondernemingsnummer BE0550983655, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.833 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MLAZ een brutomarge van € 9.120 en een eigen vermogen van € 35.445. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.766 naar € 3.833. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 35.445
▲ 21% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.833
▲ 117% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 28.958
▲ € 24.980 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 16.845.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.282
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 8.503
Dit jaar wordt € 2.237 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 13.599
▲ € 11.555 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 26.704 | € 7.320 | € 10.105 | € 9.120 | ▼ 10% |
| Winst na belastingen | € 16.090 | € 4.720 | € 1.766 | € 3.833 | ▲ 117% |
| Eigen vermogen | € 22.748 | € 27.467 | € 29.233 | € 35.445 | ▲ 21% |
| Totale schulden | € 51.283 | € 22.712 | € 9.042 | € 36.124 | ▲ 299% |
| Cash | € 93 | € 24 | € 3.978 | € 28.958 | ▲ € 24.980 |
| Opgepotte winst | € 4.148 | € 8.867 | € 10.633 | € 16.845 | ▲ 58% |
| Bankschulden | € 10.476 | € 9.506 | € 0 | € 8.503 | |
| Balanstotaal | € 74.030 | € 50.179 | € 38.276 | € 71.569 | ▲ 87% |
Kerncijfers van MLAZ, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met MLAZ?
Wat er de jongste jaren bij MLAZ gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.833 (▲ 117% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Murat Kumas werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Heusden-Zolder. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.090 winst in 2022 naar € 3.833 winst in 2025.
Betaalde al € 6.236 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 16.090 winst.
Bestuur
Achter MLAZ zit Murat Kumas.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Murat Kumas
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brugstraat 6
3550 Heusden-Zolder
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0550.983.655
- Btw-nummer
- BE 0550.983.655
- Maatschappelijke zetel
- Brugstraat 6, 3550 Heusden-Zolder
- Namen & benamingen
- MLAZ
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 april 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Goederenvervoer over de weg