Financiën
Boekjaar 2025
VERSSO uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0550725517, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 78.881 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VERSSO een brutomarge van € 123.208 en een eigen vermogen van € 240.250. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 39.008 naar € 78.881. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 240.250
▼ 26% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 78.881
▲ 102% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 108.586
▲ 194% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 162.038 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.518
▼ 58% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 9.210
▼ 63% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 4.546
▼ 11% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 27.022
▲ 60% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 95.487 | € 85.141 | € 66.793 | € 123.208 | ▲ 84% |
| Winst na belastingen | € 64.699 | € 51.462 | € 39.008 | € 78.881 | ▲ 102% |
| Eigen vermogen | € 306.684 | € 325.669 | € 323.408 | € 240.250 | ▼ 26% |
| Totale schulden | € 91.198 | € 75.292 | € 46.962 | € 40.778 | ▼ 13% |
| Cash | € 102.056 | € 34.613 | € 36.978 | € 108.586 | ▲ 194% |
| Opgepotte winst | € 300.484 | € 319.469 | € 317.208 | € 234.050 | ▼ 26% |
| Dividend | € 26.175 | € 32.477 | € 41.269 | € 162.038 | ▲ 293% |
| Bankschulden | € 54.863 | € 39.959 | € 24.743 | € 9.210 | ▼ 63% |
| Balanstotaal | € 397.882 | € 400.960 | € 370.370 | € 281.028 | ▼ 24% |
Kerncijfers van VERSSO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VERSSO?
Wat er de jongste jaren bij VERSSO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 78.881 (▲ 102% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Stijn Verstraete werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 64.699 winst in 2022 naar € 78.881 winst in 2025.
Betaalde al € 99.027 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 78.881 winst.
Keerde in totaal € 261.960 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VERSSO zit Stijn Verstraete.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stijn Verstraete
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Meierij 2
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0550.725.517
- Btw-nummer
- BE 0550.725.517
- Maatschappelijke zetel
- Meierij 2, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- VERSSO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 april 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg