Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 22 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE uit Kaprijke, ondernemingsnummer BE0550584371, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.769 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE een brutomarge van € 80.880 en een eigen vermogen van € 128.016. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 24.885 naar € 45.769. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 128.016
▲ 56% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.769
▲ 84% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 8.046
▼ 46% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 109.416.
Mensen en middelen in 2025
€ 4.100
▼ 67% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 427.435
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 30.436 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 14 jaar weg.
€ 54.985
▲ 2% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.334
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 34.064 | € 63.510 | € 58.240 | € 80.880 | ▲ 39% |
| Winst na belastingen | € 11.754 | € 36.050 | € 24.885 | € 45.769 | ▲ 84% |
| Eigen vermogen | € 21.313 | € 57.362 | € 82.247 | € 128.016 | ▲ 56% |
| Totale schulden | € 393.712 | € 499.509 | € 587.017 | € 554.383 | ▼ 6% |
| Cash | € 17.493 | € 11.706 | € 14.998 | € 8.046 | ▼ 46% |
| Terreinen & gebouwen | € 323.582 | € 454.147 | € 575.212 | € 617.044 | ▲ 7% |
| Opgepotte winst | € 2.713 | € 38.762 | € 63.647 | € 109.416 | ▲ 72% |
| Bankschulden | € 259.582 | € 364.194 | € 470.496 | € 427.435 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 415.024 | € 556.872 | € 669.265 | € 682.400 | ▲ 2% |
Kerncijfers van DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE?
Wat er de jongste jaren bij DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.769 (▲ 84% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Kaprijke. KBO
- Ilse Mollet werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.754 winst in 2022 naar € 45.769 winst in 2025.
Betaalde al € 23.000 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 45.769 winst.
Bestuur
Achter DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE zit Ilse Mollet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ilse Mollet
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bisschopslag 2
9971 Kaprijke
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0550.584.371
- Btw-nummer
- BE 0550.584.371
- Maatschappelijke zetel
- Bisschopslag 2, 9971 Kaprijke
- Namen & benamingen
- DR. ILSE MOLLET, DERMATO-VENEROLOGIE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 april 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 9 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van medisch specialisten