Financiën
Boekjaar 2025
@RENO uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0547628841, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.742 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde @RENO een brutomarge van € 92.823 en een eigen vermogen van € 42.639. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -1.568 naar € 20.742. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.639
▲ 95% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.742
▲ in 2024 nog € 1.568 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 39.126
▲ 179% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 24.039.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 56.673
▲ 7% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 36.529
▼ 12% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 32.594
▼ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 7.692 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 5.576
▼ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.198
▲ 118% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.470 | € 38.150 | € 56.057 | € 92.823 | ▲ 66% |
| Winst na belastingen | € 1.198 | € -18.746 | € -1.568 | € 20.742 | ▲ € 22.311 |
| Eigen vermogen | € 34.210 | € 15.465 | € 21.897 | € 42.639 | ▲ 95% |
| Totale schulden | € 18.409 | € 32.485 | € 50.774 | € 44.210 | ▼ 13% |
| Cash | € 27.802 | € 13.071 | € 14.031 | € 39.126 | ▲ 179% |
| Terreinen & gebouwen | € 11.094 | € 9.084 | € 7.074 | - | |
| Opgepotte winst | € 23.610 | € 4.865 | € 3.297 | € 24.039 | ▲ € 20.742 |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 40.000 | € 32.594 | ▼ 19% |
| Balanstotaal | € 52.619 | € 47.950 | € 72.670 | € 86.849 | ▲ 20% |
Kerncijfers van @RENO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met @RENO?
Wat er de jongste jaren bij @RENO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.742. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.198 winst in 2022 naar € 20.742 winst in 2025.
Betaalde al € 1.772 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.742 winst.
Bestuur
Achter @RENO zit Kelly Thys.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Kelly Thys
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kerkstraat 122
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0547.628.841
- Btw-nummer
- BE 0547.628.841
- Maatschappelijke zetel
- Kerkstraat 122, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- @RENO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 februari 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Verspanend bewerken van metalen
Handelsbemiddeling in de groothandel in hout en bouwmaterialen