Financiën
Boekjaar 2025
KERVAN & CO uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0546848188, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 16.030 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KERVAN & CO een omzet van € 288.933 en een eigen vermogen van € 80.121. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 21.050 naar € 16.030. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 3 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 80.121
▲ 25% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 16.030
▼ 24% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.220
▲ 121% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 61.521.
Mensen en middelen in 2025
€ 152.746
▲ € 117.026 t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 125.191.
Schulden eind 2025
€ 127.255
▲ € 101.178 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 29.601 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 3.008
▼ 59% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.330
▼ 35% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 262.344 | € 233.200 | € 207.597 | € 288.933 | ▲ 39% |
| Brutomarge | € 28.322 | € 22.355 | € 39.400 | € 51.163 | ▲ 30% |
| Winst na belastingen | € 25.691 | € -23.196 | € 21.050 | € 16.030 | ▼ 24% |
| Eigen vermogen | € 66.237 | € 43.041 | € 64.091 | € 80.121 | ▲ 25% |
| Totale schulden | € 82.755 | € 28.923 | € 76.474 | € 160.193 | ▲ 109% |
| Cash | € 14.389 | € 13.810 | € 13.194 | € 29.220 | ▲ 121% |
| Opgepotte winst | € 47.637 | € 24.441 | € 45.491 | € 61.521 | ▲ 35% |
| Bankschulden | € 20.236 | € 0 | € 26.076 | € 127.255 | ▲ € 101.178 |
| Balanstotaal | € 148.993 | € 71.964 | € 140.565 | € 240.314 | ▲ 71% |
Kerncijfers van KERVAN & CO, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KERVAN & CO?
Wat er de jongste jaren bij KERVAN & CO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 16.030 (▼ 24% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.691 winst in 2022 naar € 16.030 winst in 2025.
Betaalde al € 12.281 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 25.691 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
G. Gezellelaan 51 bus 3
2870 Puurs-Sint-Amands
Hogeblokstraat 19
2800 Mechelen
Actief sinds 4 maart 2014
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0546.848.188
- Btw-nummer
- BE 0546.848.188
- Maatschappelijke zetel
- G. Gezellelaan 51 bus 3, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- KERVAN & CO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 februari 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Diensten in verband met vervoer te land
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
Detailhandel in en onderhoud en reparatie van motorfietsen en delen en toebehoren van motorfietsen