Financiën
Boekjaar 2025
Pharmacie de Jolimont uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0546727533, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 56.780 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Pharmacie de Jolimont een brutomarge van € 145.456 en een eigen vermogen van € 174.746. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 47.178 naar € 56.780. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 15 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 174.746
▼ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 56.780
▲ 20% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 193.422
▲ 30% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 80.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
1,5
▲ 0,5 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 47.965
▲ 12% t.o.v. 2024
€ 32.000 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.293
▲ 29% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 108.465
▼ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 12.050 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 88.675
▲ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.153
▲ 12% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 191.315 | € 149.540 | € 135.890 | € 145.456 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 41.571 | € 30.930 | € 47.178 | € 56.780 | ▲ 20% |
| Eigen vermogen | € 219.858 | € 200.788 | € 197.967 | € 174.746 | ▼ 12% |
| Totale schulden | € 335.683 | € 330.439 | € 342.676 | € 427.043 | ▲ 25% |
| Cash | € 120.493 | € 125.956 | € 149.132 | € 193.422 | ▲ 30% |
| Terreinen & gebouwen | € 164.924 | € 159.773 | € 154.622 | € 149.471 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 201.258 | € 182.188 | € 179.367 | € 156.146 | ▼ 13% |
| Dividend | € 50.000 | € 50.000 | € 50.000 | € 80.000 | ▲ 60% |
| Bankschulden | € 195.967 | € 146.086 | € 119.146 | € 108.465 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 555.541 | € 531.228 | € 540.642 | € 601.790 | ▲ 11% |
| Werknemers (VTE) | 1,5 | 1,5 | 1 | 1,5 | ▲ 0,5 |
Kerncijfers van Pharmacie de Jolimont, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Pharmacie de Jolimont?
Wat er de jongste jaren bij Pharmacie de Jolimont gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 56.780 (▲ 20% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in La Louvière. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Véronique MEYER werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 41.571 winst in 2022 naar € 56.780 winst in 2025.
Betaalde al € 52.364 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 56.780 winst.
Gemiddeld € 97.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Pharmacie de Jolimont zit Véronique MEYER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Véronique MEYER
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Jolimont(PIE) 99
7100 La Louvière
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0546.727.533
- Btw-nummer
- BE 0546.727.533
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Jolimont(PIE) 99, 7100 La Louvière
- Namen & benamingen
- Pharmacie de Jolimont · Pharmacie deJolimont
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 februari 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in farmaceutische producten
Vervaardiging van overige farmaceutische producten
Vervaardiging van geneesmiddelen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Vervaardiging van farmaceutische grondstoffen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels