Financiën
Boekjaar 2025
VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA uit Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, ondernemingsnummer BE0544497424, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 564.908 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA een brutomarge van € 1,3 miljoen en een eigen vermogen van € 1,5 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 474.399 naar € 564.908. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,5 miljoen
▲ 59% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 564.908
▲ 19% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 51.239
▲ 60% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,5 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
5,5
▲ 0,4 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 341.611
▲ 12% t.o.v. 2024
€ 62.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 189.807
▼ 20% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 105.619.
Schulden eind 2025
€ 962.807
▼ 6% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 128.725 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 36.650
▼ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 192.226
▲ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 692.295 | € 872.233 | € 1.111.759 | € 1.269.403 | ▲ 14% |
| Winst na belastingen | € 306.693 | € 392.830 | € 474.399 | € 564.908 | ▲ 19% |
| Eigen vermogen | € 647.016 | € 932.347 | € 939.587 | € 1.493.351 | ▲ 59% |
| Totale schulden | € 1.257.794 | € 1.148.018 | € 1.642.762 | € 1.425.580 | ▼ 13% |
| Cash | € 38.968 | € 57.641 | € 31.960 | € 51.239 | ▲ 60% |
| Terreinen & gebouwen | € 1.025.598 | € 997.510 | € 969.422 | € 941.335 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 609.816 | € 895.147 | € 902.387 | € 1.456.151 | ▲ 61% |
| Dividend | € 0 | € 100.000 | € 460.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 868.590 | € 784.935 | € 1.027.109 | € 962.807 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 1.904.810 | € 2.080.364 | € 2.582.349 | € 2.918.930 | ▲ 13% |
| Werknemers (VTE) | - | - | 5,1 | 5,5 | ▲ 0,4 |
Kerncijfers van VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA?
Wat er de jongste jaren bij VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 564.908 (▲ 19% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Patrick Van Eester werd bestuurder. NBB
- Marie Claire De Vleeschhauwer werd bestuurder. NBB
- Kapitaalverhoging van € 18.600, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
Samengevat
Van € 306.693 winst in 2022 naar € 564.908 winst in 2025.
Betaalde al € 584.287 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 564.908 winst.
Gemiddeld € 230.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA zitten Patrick Van Eester en Marie Claire De Vleeschhauwer.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Patrick Van Eester
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2024
Marie Claire De Vleeschhauwer
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Gentseweg(BEV) 335
9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Kapitaalverhoging
Bron: Akte ↗- VAN EESTER Patrick Julius Octavia(intekenaar kapitaalverhoging) 50%
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE VLEESCHHAUWER Marie Claire(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0544.497.424
- Btw-nummer
- BE 0544.497.424
- Maatschappelijke zetel
- Gentseweg(BEV) 335, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Namen & benamingen
- VAN EESTER & DE VLEESCHHAUWER ACCOUNTANTS & BELASTINGCONSULENTEN BVBA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 17 januari 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 nov 2025
- Contact
- vedv-accountants.be
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Boekhouders en boekhouders-fiscalisten