Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 61 % van de kortlopende schulden in 2024; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2024
BHENAUTO uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0542809426, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 9.510 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BHENAUTO een brutomarge van € 101.623 en een eigen vermogen van € 104.438. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 13.662 naar € 9.510. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 31 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 104.438
▲ 10% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.510
▼ 30% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 76.241
▲ € 64.070 t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 85.838.
Mensen en middelen in 2024
€ 82.819
▼ 28% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 405
▼ 29% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 250.000
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 473.065
▼ 50% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 29.173
▼ 44% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 113.253 | € 120.159 | € 145.005 | € 101.623 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € -23.456 | € 9.090 | € 13.662 | € 9.510 | ▼ 30% |
| Eigen vermogen | € 72.176 | € 81.266 | € 94.928 | € 104.438 | ▲ 10% |
| Totale schulden | € 1.566.523 | € 2.196.123 | € 1.477.929 | € 1.318.494 | ▼ 11% |
| Cash | € 15.994 | € 39.618 | € 12.170 | € 76.241 | ▲ € 64.070 |
| Opgepotte winst | € 53.576 | € 62.666 | € 76.328 | € 85.838 | ▲ 12% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 250.000 | |
| Balanstotaal | € 1.638.699 | € 2.277.390 | € 1.572.857 | € 1.422.932 | ▼ 10% |
| Werknemers (VTE) | 3,4 | - | - | - |
Kerncijfers van BHENAUTO, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met BHENAUTO?
Wat er de jongste jaren bij BHENAUTO gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 9.510 (▼ 30% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Ibrahim JADIR werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Asse. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 23.456 verlies in 2021 naar € 9.510 winst in 2024.
Betaalde al € 60.772 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2023, met € 13.662 winst.
Gemiddeld € 33.300 toegevoegde waarde per werknemer in 2021.
Bestuur
Achter BHENAUTO zit Ibrahim JADIR.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Ibrahim JADIR
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Edmond de Grimberghestraat 27
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Brusselsesteenweg 223
1730 Asse
Actief sinds 2 januari 2014
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0542.809.426
- Btw-nummer
- BE 0542.809.426
- Maatschappelijke zetel
- Edmond de Grimberghestraat 27, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- BHENAUTO
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 9 december 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Handelsbemiddeling in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)