Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Team krimpt NBB
Het aantal VTE daalde twee jaar op rij, van 23,5 naar 12,1.
Financiën
Boekjaar 2025
Escuro uit Gent, ondernemingsnummer BE0535896690, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.953 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Escuro een brutomarge van € 680.123 en een eigen vermogen van € 158.401. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 116.572 naar € 45.953. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 158.401
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.953
▼ 61% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 153.009
▼ 14% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 34.783 uitgekeerd
76 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
12,1
▼ 10,6 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 573.992
▲ 54% t.o.v. 2024
€ 47.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 61.581
▲ 88% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 25.625 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 87.956
▲ 52% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 73.152
▲ 79% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 429.366 | € 428.556 | € 547.362 | € 680.123 | ▲ 24% |
| Winst na belastingen | € -19.807 | € -4.329 | € 116.572 | € 45.953 | ▼ 61% |
| Eigen vermogen | € 53.988 | € 49.659 | € 147.231 | € 158.401 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 157.045 | € 170.781 | € 145.449 | € 231.200 | ▲ 59% |
| Cash | € 46.353 | € 46.361 | € 178.589 | € 153.009 | ▼ 14% |
| Opgepotte winst | € 35.388 | € 31.059 | € 128.631 | € 139.801 | ▲ 9% |
| Dividend | € 8.244 | € 0 | € 18.999 | € 34.783 | ▲ 83% |
| Bankschulden | € 39.470 | € 42.576 | € 32.758 | € 61.581 | ▲ 88% |
| Balanstotaal | € 217.632 | € 225.939 | € 297.080 | € 392.902 | ▲ 32% |
| Werknemers (VTE) | 24,7 | 23,5 | 22,7 | 12,1 | ▼ 10,6 |
Kerncijfers van Escuro, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Escuro?
Wat er de jongste jaren bij Escuro gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.953 (▼ 61% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.807 verlies in 2022 naar € 45.953 winst in 2025.
Betaalde al € 22.841 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 116.572 winst.
Gemiddeld € 56.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter Escuro zitten Simon Smet, Dieter Mestdagt en Rowan Jans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Simon Smet
Bestuurder
Dieter Mestdagt
Bestuurder
Rowan Jans
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zwartezustersstraat 5
9000 Gent
Kraanlei 31
9000 Gent
Actief sinds 1 juni 2025
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0535.896.690
- Btw-nummer
- BE 0535.896.690
- Maatschappelijke zetel
- Zwartezustersstraat 5, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Escuro
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 juni 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met volledige bediening