Financiën
Boekjaar 2025
La Poêlerie du Pellet uit Chapelle-lez-Herlaimont, ondernemingsnummer BE0521787348, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -7.701 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde La Poêlerie du Pellet een brutomarge van € 48.283 en een eigen vermogen van € 53.278. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.494 naar € -7.701. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 53.278
▼ 13% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -7.701
▼ in 2024 nog € 18.494 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.817
▼ 69% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 34.678.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 57.588
▼ 65% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.836
▲ 121% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 17.632
▲ € 14.305 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 13.320 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 20.541
▼ 80% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.879
▼ 52% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 389.345 | € 192.686 | € 193.632 | € 48.283 | ▼ 75% |
| Winst na belastingen | € 54.251 | € -40.301 | € 18.494 | € -7.701 | ▼ € 26.195 |
| Eigen vermogen | € 82.787 | € 42.485 | € 60.979 | € 53.278 | ▼ 13% |
| Totale schulden | € 363.330 | € 334.195 | € 148.558 | € 60.988 | ▼ 59% |
| Cash | € 7.897 | € 11.337 | € 31.398 | € 9.817 | ▼ 69% |
| Terreinen & gebouwen | € 159.698 | € 155.618 | - | - | |
| Opgepotte winst | € 64.187 | € 23.885 | € 42.379 | € 34.678 | ▼ 18% |
| Bankschulden | € 149.853 | € 160.280 | € 3.328 | € 17.632 | ▲ € 14.305 |
| Balanstotaal | € 446.117 | € 376.681 | € 209.537 | € 114.267 | ▼ 45% |
Kerncijfers van La Poêlerie du Pellet, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met La Poêlerie du Pellet?
Wat er de jongste jaren bij La Poêlerie du Pellet gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 7.701 (▼ € 26.195 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Fabio BONDIELLI werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Chapelle-lez-Herlaimont. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 54.251 winst in 2022 naar € 7.701 verlies in 2025.
Betaalde al € 30.987 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 54.251 winst.
Bestuur
Achter La Poêlerie du Pellet zit Fabio BONDIELLI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Fabio BONDIELLI
Bestuurder-zaakvoerder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Place Albert Ier 31 bus A
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Place Albert Ier 31
7160 Chapelle-lez-Herlaimont
Actief sinds 6 maart 2013
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0521.787.348
- Btw-nummer
- BE 0521.787.348
- Maatschappelijke zetel
- Place Albert Ier 31 bus A, 7160 Chapelle-lez-Herlaimont
- Namen & benamingen
- La Poêlerie du Pellet
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 maart 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 sep 2025
- Contact
- [email protected] 0478557283
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit