Financiën
Boekjaar 2025
ERQUELINNES FUNERAILLES uit Erquelinnes, ondernemingsnummer BE0508841412, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.443 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ERQUELINNES FUNERAILLES een brutomarge van € 125.329 en een eigen vermogen van € 258.474. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 70.780 naar € 6.443. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 7 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 258.474
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.443
▼ 91% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.812
▲ € 11.438 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 238.474.
Mensen en middelen in 2025
€ 29.561
▲ 4% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 15.710
▲ € 14.560 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 142.705
▲ 18% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 43.218 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 39.475
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.866
▼ 49% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 128.028 | € 114.294 | € 213.508 | € 125.329 | ▼ 41% |
| Winst na belastingen | € 22.657 | € 11.158 | € 70.780 | € 6.443 | ▼ 91% |
| Eigen vermogen | € 170.093 | € 181.251 | € 252.031 | € 258.474 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 362.270 | € 371.528 | € 312.056 | € 299.100 | ▼ 4% |
| Cash | € 6.407 | € 27.338 | € 1.374 | € 12.812 | ▲ € 11.438 |
| Terreinen & gebouwen | € 210.503 | € 202.862 | € 206.950 | € 194.786 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 150.093 | € 161.251 | € 232.031 | € 238.474 | ▲ 3% |
| Bankschulden | € 150.282 | € 135.943 | € 121.173 | € 142.705 | ▲ 18% |
| Balanstotaal | € 532.363 | € 552.779 | € 564.087 | € 557.574 | ▼ 1% |
Kerncijfers van ERQUELINNES FUNERAILLES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ERQUELINNES FUNERAILLES?
Wat er de jongste jaren bij ERQUELINNES FUNERAILLES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.443 (▼ 91% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Erquelinnes. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 22.657 winst in 2022 naar € 6.443 winst in 2025.
Betaalde al € 56.508 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 70.780 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Route de Mons 278
6560 Erquelinnes
route de Mons 278
6560 Erquelinnes
Actief sinds 2 januari 2013
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0508.841.412
- Btw-nummer
- BE 0508.841.412
- Maatschappelijke zetel
- Route de Mons 278, 6560 Erquelinnes
- Namen & benamingen
- ERQUELINNES FUNERAILLES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 januari 2013
- Peppol
- Actief · Actief sinds 27 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Uitvaartverzorging