Financiën
Boekjaar 2025
WAÏL uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0507734028, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 129 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde WAÏL een brutomarge van € 4.845 en een eigen vermogen van € 6.568. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 4.187 naar € 129. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 10 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6.568
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 129
▼ 97% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 815
▼ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 368.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 425
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.572
▼ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 851
▲ € 824 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 10.287 | € 3.459 | € 6.030 | € 4.845 | ▼ 20% |
| Winst na belastingen | € 5.611 | € 2.932 | € 4.187 | € 129 | ▼ 97% |
| Eigen vermogen | € -680 | € 2.252 | € 6.439 | € 6.568 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 15.549 | € 23.374 | € 47.237 | € 38.735 | ▼ 18% |
| Cash | € 443 | € 192 | € 1.349 | € 815 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € -6.880 | € -3.948 | € 239 | € 368 | ▲ 54% |
| Balanstotaal | € 14.869 | € 25.625 | € 53.676 | € 45.303 | ▼ 16% |
Kerncijfers van WAÏL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met WAÏL?
Wat er de jongste jaren bij WAÏL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 129 (▼ 97% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Yassin Zarouali , werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 5.611 winst in 2022 naar € 129 winst in 2025.
Betaalde al € 1.513 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 5.611 winst.
Bestuur
Achter WAÏL zit Yassin Zarouali ,.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Yassin Zarouali ,
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
de Ribaucourtstraat 109
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0507.734.028
- Btw-nummer
- BE 0507.734.028
- Maatschappelijke zetel
- de Ribaucourtstraat 109, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- WAÏL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 december 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 29 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met beperkte bediening