Financiën
Boekjaar 2025
MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE uit Awans, ondernemingsnummer BE0505879645, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 26.047 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE een brutomarge van € 45.948 en een eigen vermogen van € 64.683. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -20.380 naar € 26.047. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 64.683
▲ 67% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 26.047
▲ in 2024 nog € 20.380 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 81.052
▲ 77% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 64.683.
Mensen en middelen in 2025
€ 798
▼ 98% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 24.210
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 30.595
▼ 23% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.560 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 6.443
▲ € 5.144 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.945
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 241.026 | € 190.254 | - | - | |
| Brutomarge | € 62.123 | € 72.521 | € 43.969 | € 45.948 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 21.240 | € 16.203 | € -20.380 | € 26.047 | ▲ € 46.426 |
| Eigen vermogen | € 42.813 | € 59.016 | € 38.637 | € 64.683 | ▲ 67% |
| Totale schulden | € 50.994 | € 42.505 | € 50.604 | € 44.348 | ▼ 12% |
| Cash | € 41.956 | € 54.199 | € 45.806 | € 81.052 | ▲ 77% |
| Opgepotte winst | € 42.813 | € 59.016 | € 38.637 | € 64.683 | ▲ 67% |
| Bankschulden | € 37.727 | € 31.532 | € 39.823 | € 30.595 | ▼ 23% |
| Balanstotaal | € 93.808 | € 101.522 | € 89.240 | € 109.032 | ▲ 22% |
Kerncijfers van MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE?
Wat er de jongste jaren bij MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 26.047. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Awans. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.240 winst in 2022 naar € 26.047 winst in 2025.
Betaalde al € 4.500 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 26.047 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Chaussée 113/A
4342 Awans
Rue Chaussée 113 bus A
4342 Awans
Actief sinds 1 januari 2015
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0505.879.645
- Btw-nummer
- BE 0505.879.645
- Maatschappelijke zetel
- Rue Chaussée 113/A, 4342 Awans
- Namen & benamingen
- MAZZARISI SALVATORE DEPANNAGE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 december 2014
- Peppol
- Actief · Actief sinds 22 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Groothandel in sanitair
Detailhandel in sanitaire artikelen en sanitair installatiemateriaal
Bouw van rioleringen
Reparatie en onderhoud van producten van metaal
Sanitaire werkzaamheden