Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 51 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
FARMA BOOISCHOT uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0479854248, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 86.084 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde FARMA BOOISCHOT een brutomarge van € 128.698 en een eigen vermogen van € 97.333. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 57.249 naar € 86.084. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 97.333
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 86.084
▲ 50% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 73.073
▲ 9% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 86.000 uitgekeerd
100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 1.878
▼ 69% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 68.153
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 17.752 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 124.663
▲ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 936
▲ 43% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 115.815 | € 133.993 | € 114.629 | € 128.698 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 41.803 | € 22.774 | € 57.249 | € 86.084 | ▲ 50% |
| Eigen vermogen | € 166.926 | € 97.000 | € 97.250 | € 97.333 | |
| Totale schulden | € 364.904 | € 413.934 | € 426.447 | € 461.585 | ▲ 8% |
| Cash | € 68.716 | € 65.021 | € 66.915 | € 73.073 | ▲ 9% |
| Terreinen & gebouwen | € 150.784 | € 137.076 | € 123.369 | € 109.661 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 89.726 | € 90.000 | € 90.250 | € 90.333 | |
| Dividend | € 40.500 | € 22.500 | € 57.000 | € 86.000 | ▲ 51% |
| Bankschulden | € 120.939 | € 100.972 | € 85.000 | € 68.153 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 531.830 | € 510.934 | € 523.696 | € 558.918 | ▲ 7% |
| Werknemers (VTE) | 0,6 | 1 | 0,2 | - |
Kerncijfers van FARMA BOOISCHOT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met FARMA BOOISCHOT?
Wat er de jongste jaren bij FARMA BOOISCHOT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 86.084 (▲ 50% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 41.803 winst in 2022 naar € 86.084 winst in 2025.
Betaalde al € 1.345 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 86.084 winst.
Gemiddeld € 134.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter FARMA BOOISCHOT zitten Anafarma BV en Farma Florosa BV.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Ann Peeters
Bestuurder · vertegenwoordigd door Ilse Peeters
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorpsstraat 109
2221 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0479.854.248
- Btw-nummer
- BE 0479.854.248
- Maatschappelijke zetel
- Dorpsstraat 109, 2221 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- FARMA BOOISCHOT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 26 maart 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in farmaceutische producten
Apothekers
Detailhandel in cosmetica en toiletartikelen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen, muv corrigerende brillen, lenzen en zonnebrillen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen
Detailhandel in medische en orthopedische artikelen in gespecialiseerde winkels