Financiën
Boekjaar 2025
STAM SECURITY uit Sint-Agatha-Berchem, ondernemingsnummer BE0479522270, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -58 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde STAM SECURITY een brutomarge van € 1.709 en een eigen vermogen van € 57.431. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.485 naar € -58. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 57.431
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -58
▼ in 2024 nog € 1.485 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 41.972
▼ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € -4.569.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.082
▲ 174% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 764
▼ 14% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 3.488 | € 2.373 | € 3.250 | € 1.709 | ▼ 47% |
| Winst na belastingen | € 1.896 | € 1.070 | € 1.485 | € -58 | ▼ € 1.543 |
| Eigen vermogen | € 54.934 | € 56.003 | € 57.489 | € 57.431 | |
| Totale schulden | € 3.639 | € 2.412 | € 1.255 | € 764 | ▼ 39% |
| Cash | € 52.950 | € 47.176 | € 48.404 | € 41.972 | ▼ 13% |
| Opgepotte winst | € -7.066 | € -5.997 | € -4.511 | € -4.569 | ▼ € 58 |
| Balanstotaal | € 58.573 | € 58.415 | € 58.744 | € 58.195 | ▼ 1% |
Kerncijfers van STAM SECURITY, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met STAM SECURITY?
Wat er de jongste jaren bij STAM SECURITY gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 58 (▼ € 1.543 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Agatha-Berchem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.896 winst in 2022 naar € 58 verlies in 2025.
Betaalde al € 1.277 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 1.896 winst.
Bestuur
Achter STAM SECURITY zit Stamatios Sykovaris. Stamatios Sykovaris zit ook achter PPS SECURITY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Koning Albertlaan 228 bus 4
1082 Sint-Agatha-Berchem
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0479.522.270
- Btw-nummer
- BE 0479.522.270
- Maatschappelijke zetel
- Koning Albertlaan 228 bus 4, 1082 Sint-Agatha-Berchem
- Namen & benamingen
- STAM SECURITY
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 februari 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2020
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Kleinhandel in onderdelen en accessoires van auto's
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Elektrische installatie
Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment