Financiën
Boekjaar 2025
ORASSUR uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0479239485, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 45.721 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ORASSUR een brutomarge van € 70.088 en een eigen vermogen van € 214.880. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 34.025 naar € 45.721. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 214.880
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 45.721
▲ 34% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 256.874
▲ 7% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 41.939 uitgekeerd
92 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.374
▲ 219% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 11.509
▼ 5% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 1.583
▼ 71% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.234
▼ 33% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 59.150 | € 37.349 | € 51.530 | € 70.088 | ▲ 36% |
| Winst na belastingen | € 39.452 | € 22.884 | € 34.025 | € 45.721 | ▲ 34% |
| Eigen vermogen | € 180.988 | € 198.958 | € 211.098 | € 214.880 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 55.947 | € 44.319 | € 61.937 | € 77.413 | ▲ 25% |
| Cash | € 196.938 | € 198.909 | € 239.747 | € 256.874 | ▲ 7% |
| Opgepotte winst | € 174.788 | € 192.758 | € 204.898 | € 208.680 | ▲ 2% |
| Dividend | € 16.667 | € 4.914 | € 21.886 | € 41.939 | ▲ 92% |
| Bankschulden | € 11.794 | € 12.569 | € 12.082 | € 11.509 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 236.935 | € 243.277 | € 273.034 | € 292.293 | ▲ 7% |
Kerncijfers van ORASSUR, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met ORASSUR?
Wat er de jongste jaren bij ORASSUR gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 45.721 (▲ 34% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 39.452 winst in 2022 naar € 45.721 winst in 2025.
Betaalde al € 60.903 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 45.721 winst.
Keerde in totaal € 85.406 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ORASSUR zit Pascal Loriaux.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Pascal Loriaux
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Konkelstraat 200 bus 2
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0479.239.485
- Btw-nummer
- BE 0479.239.485
- Maatschappelijke zetel
- Konkelstraat 200 bus 2, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- ORASSUR
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 januari 2003
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 dec 2022