Financiën
Boekjaar 2024
I V A uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0478799819, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 23.841 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde I V A een brutomarge van € 47.802 en een eigen vermogen van € 17.344. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 863 naar € 23.841. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 17.344
▲ 189% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 23.841
▲ € 22.978 t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 13.410
▲ 83% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 12.500 uitgekeerd
52 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 15.045
▲ 97% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.215
▲ € 2.784 t.o.v. 2023
Waarvan in leasing € 2.929.
Schulden eind 2024
€ 3.007
Dit jaar wordt € 989 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 19.885
▲ 56% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.677
▲ 34% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.350 | € 14.032 | € 14.706 | € 47.802 | ▲ 225% |
| Winst na belastingen | € 15.076 | € 2.161 | € 863 | € 23.841 | ▲ € 22.978 |
| Eigen vermogen | € 2.979 | € 5.140 | € 6.003 | € 17.344 | ▲ 189% |
| Totale schulden | € 41.487 | € 19.702 | € 25.718 | € 33.957 | ▲ 32% |
| Cash | € 16.731 | € 2.107 | € 7.320 | € 13.410 | ▲ 83% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | - | € 5.809 | |
| Opgepotte winst | € -15.621 | € -13.460 | € -12.597 | € -1.256 | ▲ € 11.341 |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 12.500 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 3.007 | |
| Balanstotaal | € 44.466 | € 24.842 | € 31.722 | € 51.301 | ▲ 62% |
Kerncijfers van I V A, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met I V A?
Wat er de jongste jaren bij I V A gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 23.841 (▲ € 22.978 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 15.076 winst in 2021 naar € 23.841 winst in 2024.
Betaalde al € 5.079 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2024, met € 23.841 winst.
Keerde in totaal € 12.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter I V A zit Evilin Sharobim.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
Evilin Sharobim
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bergstraat 36
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0478.799.819
- Btw-nummer
- BE 0478.799.819
- Maatschappelijke zetel
- Bergstraat 36, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- I V A
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 november 2002
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met volledige bediening