Financiën
Boekjaar 2025
LES NEUFS PRES uit Stavelot, ondernemingsnummer BE0478157738, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 5.901 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LES NEUFS PRES een brutomarge van € 139.448 en een eigen vermogen van € 149.760. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 71.852 naar € 5.901. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 149.760
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 5.901
▼ 92% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 75.703
▼ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 143.560.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 74.079
▼ 20% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 131.699
▼ 16% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 45.177
▼ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 17.171 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 35.615
▼ 17% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 23.817
▲ 84% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 89.134 | € 109.847 | € 263.281 | € 139.448 | ▼ 47% |
| Winst na belastingen | € -1.030 | € 16.645 | € 71.852 | € 5.901 | ▼ 92% |
| Eigen vermogen | € 60.362 | € 72.007 | € 143.859 | € 149.760 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 64.686 | € 155.093 | € 142.116 | € 113.984 | ▼ 20% |
| Cash | € 24.728 | € 43.926 | € 94.079 | € 75.703 | ▼ 20% |
| Terreinen & gebouwen | € 17.740 | € 14.615 | € 0 | - | |
| Opgepotte winst | € 54.162 | € 65.807 | € 137.659 | € 143.560 | ▲ 4% |
| Dividend | € 0 | € 5.000 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 18.618 | € 64.293 | € 60.339 | € 45.177 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 125.048 | € 227.100 | € 285.975 | € 263.744 | ▼ 8% |
Kerncijfers van LES NEUFS PRES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LES NEUFS PRES?
Wat er de jongste jaren bij LES NEUFS PRES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 5.901 (▼ 92% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Stavelot. KBO
- Valentin WILLEMS werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Vielsalm. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 1.030 verlies in 2022 naar € 5.901 winst in 2025.
Betaalde al € 42.483 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 71.852 winst.
Keerde in totaal € 5.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LES NEUFS PRES zit Valentin WILLEMS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Valentin WILLEMS
Bestuurder
sinds 2014
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue Pierre Clerdent 75
4970 Stavelot
Av. de la Résistance,Gd-Halleux
6698 Vielsalm
Actief sinds 8 oktober 2002
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0478.157.738
- Btw-nummer
- BE 0478.157.738
- Maatschappelijke zetel
- Avenue Pierre Clerdent 75, 4970 Stavelot
- Namen & benamingen
- LES NEUFS PRES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 augustus 2002
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Fastfoodzaken, snackbars, frituren en dergelijke
Eetgelegenheden met beperkte bediening