Financiën
Boekjaar 2025
Acertis Belgium uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0477607313, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 125.296 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Acertis Belgium een brutomarge van € 335.543 en een eigen vermogen van € 375.999. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 131.905 naar € 125.296. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 27 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 375.999
▲ 15% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 125.296
▼ 5% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 556.273
▲ 67% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 75.000 uitgekeerd
60 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 161.723
▲ 43% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 2.829
▲ 93% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 852
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 12.465
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 28.976
▼ 32% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 298.063 | € 324.640 | € 296.838 | € 335.543 | ▲ 13% |
| Winst na belastingen | € 99.956 | € 118.014 | € 131.905 | € 125.296 | ▼ 5% |
| Eigen vermogen | € 225.784 | € 268.799 | € 325.703 | € 375.999 | ▲ 15% |
| Totale schulden | € 159.044 | € 199.385 | € 254.982 | € 255.607 | |
| Cash | € 227.578 | € 128.979 | € 333.686 | € 556.273 | ▲ 67% |
| Opgepotte winst | € 195.784 | € 238.799 | € 295.703 | € 345.999 | ▲ 17% |
| Dividend | € 75.000 | € 75.000 | € 75.000 | € 75.000 | |
| Bankschulden | € 776 | € 1.274 | € 0 | € 852 | |
| Balanstotaal | € 553.520 | € 636.876 | € 749.377 | € 800.298 | ▲ 7% |
Kerncijfers van Acertis Belgium, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Acertis Belgium?
Wat er de jongste jaren bij Acertis Belgium gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 125.296 (▼ 5% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Thibaut Andre Pierre Charles de la Brousse werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Machelen (Brab.). KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 99.956 winst in 2022 naar € 125.296 winst in 2025.
Betaalde al € 177.077 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 131.905 winst.
Keerde in totaal € 300.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Acertis Belgium zit Thibaut Andre Pierre Charles de la Brousse.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Thibaut Andre Pierre Charles de la Brousse
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Lambeaulaan 89
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Leonardo da Vincilaan 19
1831 Machelen (Brab.)
Actief sinds 17 december 2012
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0477.607.313
- Btw-nummer
- BE 0477.607.313
- Maatschappelijke zetel
- Lambeaulaan 89, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- Acertis Belgium
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 mei 2002
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van bedrijfsrevisoren
Bedrijfsrevisoren