Financiën
Boekjaar 2025
MOTORSERVICE V.L.S. uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0477322350, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 11.822 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MOTORSERVICE V.L.S. een brutomarge van € 25.172 en een eigen vermogen van € 61.666. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.352 naar € 11.822. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 61.666
▲ 24% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 11.822
▲ 4% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 458
▲ 53% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 43.066.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 12.868
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 11.959
▼ 41% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.887 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 5.660
▲ 53% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 591
▼ 46% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.383 | € 26.854 | € 25.282 | € 25.172 | |
| Winst na belastingen | € 13.082 | € 18.800 | € 11.352 | € 11.822 | ▲ 4% |
| Eigen vermogen | € 19.692 | € 38.491 | € 49.843 | € 61.666 | ▲ 24% |
| Totale schulden | € 15.007 | € 9.069 | € 25.164 | € 18.209 | ▼ 28% |
| Cash | € 302 | € 603 | € 299 | € 458 | ▲ 53% |
| Opgepotte winst | € 1.092 | € 19.891 | € 31.243 | € 43.066 | ▲ 38% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 20.376 | € 11.959 | ▼ 41% |
| Balanstotaal | € 34.699 | € 47.560 | € 75.008 | € 79.875 | ▲ 6% |
Kerncijfers van MOTORSERVICE V.L.S., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MOTORSERVICE V.L.S.?
Wat er de jongste jaren bij MOTORSERVICE V.L.S. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 11.822 (▲ 4% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 13.082 winst in 2022 naar € 11.822 winst in 2025.
Betaalde al € 10.048 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 18.800 winst.
Bestuur
Achter MOTORSERVICE V.L.S. zit MARC VELKENEERS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MARC VELKENEERS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Aalst-Dorp 3
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0477.322.350
- Btw-nummer
- BE 0477.322.350
- Maatschappelijke zetel
- Aalst-Dorp 3, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- MOTORSERVICE V.L.S.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 2002
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
Handel in en onderhoud en reparatie van motorrijwielen en onderdelen en toebehoren van motorrijwielen
Detailhandel in en onderhoud en reparatie van motorfietsen en delen en toebehoren van motorfietsen
Detailhandel in fietsen
Gespecialiseerde detailhandel in rijwielen
Detailhandel in fietsen in gespecialiseerde winkels