Financiën
Boekjaar 2025
KAPTAH SOFTWARE uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0477260883, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 34.988 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde KAPTAH SOFTWARE een brutomarge van € 62.568 en een eigen vermogen van € 159.156. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.274 naar € 34.988. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 159.156
▲ 28% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 34.988
▲ 241% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 45.081
▲ 237% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 140.556.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.585
▼ 40% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.427
▼ 65% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.188
▲ 24% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 4.805 | € 33.490 | € 29.958 | € 62.568 | ▲ 109% |
| Winst na belastingen | € -12.454 | € 17.024 | € 10.274 | € 34.988 | ▲ 241% |
| Eigen vermogen | € 96.871 | € 113.895 | € 124.168 | € 159.156 | ▲ 28% |
| Totale schulden | € 42.933 | € 48.697 | € 20.661 | € 14.615 | ▼ 29% |
| Cash | € 17.006 | € 19.260 | € 13.364 | € 45.081 | ▲ 237% |
| Terreinen & gebouwen | € 92.025 | € 84.981 | € 79.021 | € 71.867 | ▼ 9% |
| Opgepotte winst | € 78.271 | € 95.295 | € 105.568 | € 140.556 | ▲ 33% |
| Balanstotaal | € 139.803 | € 162.591 | € 144.830 | € 173.771 | ▲ 20% |
| Werknemers (VTE) | 1 | 1 | 0 | 0 |
Kerncijfers van KAPTAH SOFTWARE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met KAPTAH SOFTWARE?
Wat er de jongste jaren bij KAPTAH SOFTWARE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 34.988 (▲ 241% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Robert Brzeski werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 12.454 verlies in 2022 naar € 34.988 winst in 2025.
Betaalde al € 23.012 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 34.988 winst.
Gemiddeld € 33.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.
Bestuur
Achter KAPTAH SOFTWARE zit Robert Brzeski. Robert Brzeski zit ook achter SCHANUL.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Brandstraat 12
2870 Puurs-Sint-Amands
Hooiveld 92
2870 Puurs-Sint-Amands
Actief sinds 17 april 2002
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0477.260.883
- Btw-nummer
- BE 0477.260.883
- Maatschappelijke zetel
- Brandstraat 12, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- KAPTAH SOFTWARE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 april 2002
- Peppol
- Actief · Actief sinds 15 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Ontwerpen van computerprogramma’s
Overige advisering in verband met programmatuur en levering van programmatuur
Ontwerpen en programmeren van computerprogramma's
Activiteiten van holdings
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van fotografen, met uitzondering van persfotografen
Activiteiten in verband met films en video- en televisieprogramma’s na de productie
Overige dienstverlenende activiteiten op het gebied van informatie
+11