Financiën
Boekjaar 2025
ELKAR HANDLING uit Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, ondernemingsnummer BE0476369473, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 135.716 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ELKAR HANDLING een brutomarge van € 84.453 en een eigen vermogen van € 6,9 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 6,4 miljoen naar € 135.716. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 6,9 miljoen
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 135.716
▼ 98% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 275.964
▼ 39% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 6,9 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
€ 33.388
▼ 36% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 24.147
▼ 55% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 14.388 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 935
▼ 99% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 654.561
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 141.458 | € 134.928 | € 130.385 | € 84.453 | ▼ 35% |
| Winst na belastingen | € 85.521 | € 71.435 | € 6.442.438 | € 135.716 | ▼ 98% |
| Eigen vermogen | € 354.735 | € 424.770 | € 6.782.336 | € 6.918.052 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 360.752 | € 256.030 | € 858.244 | € 679.643 | ▼ 21% |
| Cash | € 42.991 | € 32.868 | € 451.709 | € 275.964 | ▼ 39% |
| Terreinen & gebouwen | € 9.894 | € 4.947 | € 0 | - | |
| Opgepotte winst | € 334.735 | € 404.770 | € 6.762.336 | € 6.898.052 | ▲ 2% |
| Dividend | € 1.400 | € 1.400 | € 84.872 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 334.478 | € 227.038 | € 53.239 | € 24.147 | ▼ 55% |
| Balanstotaal | € 716.987 | € 681.987 | € 7.641.454 | € 7.598.256 | ▼ 1% |
Kerncijfers van ELKAR HANDLING, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met ELKAR HANDLING?
Wat er de jongste jaren bij ELKAR HANDLING gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 135.716 (▼ 98% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 85.521 winst in 2022 naar € 135.716 winst in 2025.
Betaalde al € 798.023 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 6,4 miljoen winst.
Keerde in totaal € 87.672 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter ELKAR HANDLING zit Wim Van Osselaer. Zelf heeft het 20% van Crescere & Credere.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kalishoekstraat(MEL) 167
9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0476.369.473
- Btw-nummer
- BE 0476.369.473
- Maatschappelijke zetel
- Kalishoekstraat(MEL) 167, 9120 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Namen & benamingen
- ELKAR HANDLING
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 december 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Overige zakelijke dienstverlening, n.e.g.