Financiën
Boekjaar 2025
CAREME ET FILS uit Villers-la-Ville, ondernemingsnummer BE0476207147, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 1.624 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CAREME ET FILS een brutomarge van € 2.629 en een eigen vermogen van € 1.293. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.254 naar € 1.624. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1.293
▲ € 1.624 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 1.624
▼ 28% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 5.220
▲ € 5.140 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € -17.307.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.601
▲ € 5.538 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.228
▲ 54% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.918 | € 7.970 | € 2.376 | € 2.629 | ▲ 11% |
| Winst na belastingen | € 709 | € 4.706 | € 2.254 | € 1.624 | ▼ 28% |
| Eigen vermogen | € -7.291 | € -2.585 | € -331 | € 1.293 | ▲ € 1.624 |
| Totale schulden | € 8.593 | € 2.812 | € 2.805 | € 9.829 | ▲ 250% |
| Cash | - | € 49 | € 80 | € 5.220 | ▲ € 5.140 |
| Opgepotte winst | € -25.891 | € -21.185 | € -18.931 | € -17.307 | ▲ € 1.624 |
| Bankschulden | € 393 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 1.302 | € 227 | € 2.474 | € 11.121 | ▲ € 8.648 |
Kerncijfers van CAREME ET FILS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CAREME ET FILS?
Wat er de jongste jaren bij CAREME ET FILS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 1.624 (▼ 28% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Villers-la-Ville. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 709 winst in 2022 naar € 1.624 winst in 2025.
Betaalde al € 1.149 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 4.706 winst.
Bestuur
Achter CAREME ET FILS zit Michael CAREME.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Michael CAREME
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Jules Tarlier 28
1495 Villers-la-Ville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0476.207.147
- Btw-nummer
- BE 0476.207.147
- Maatschappelijke zetel
- Rue Jules Tarlier 28, 1495 Villers-la-Ville
- Namen & benamingen
- CAREME ET FILS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 november 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Sanitaire werkzaamheden
Overig loodgieterswerk