Financiën
Boekjaar 2025
VAN BRUGGEN uit Knokke-Heist, ondernemingsnummer BE0475522011, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 39.741 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN BRUGGEN een brutomarge van € 66.244 en een eigen vermogen van € 180.256. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 18.904 naar € 39.741. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 10 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 180.256
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 39.741
▲ 110% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.964
▼ 20% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.164 uitgekeerd
5 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 4.708
▲ 68% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 121.269
▼ 5% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 113.836 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 1 jaar weg.
€ 2.865
▼ 28% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.480
▲ € 12.732 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 42.597 | € 40.180 | € 42.244 | € 66.244 | ▲ 57% |
| Winst na belastingen | € 24.104 | € 18.341 | € 18.904 | € 39.741 | ▲ 110% |
| Eigen vermogen | € 139.972 | € 156.713 | € 152.679 | € 180.256 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 178.945 | € 142.874 | € 142.142 | € 142.365 | |
| Cash | € 32.490 | € 23.285 | € 18.733 | € 14.964 | ▼ 20% |
| Terreinen & gebouwen | € 268.269 | € 264.101 | € 259.933 | - | |
| Opgepotte winst | € 66.472 | € 83.213 | € 99.179 | € 136.756 | ▲ 38% |
| Dividend | € 800 | € 1.600 | € 2.938 | € 2.164 | ▼ 26% |
| Bankschulden | € 142.353 | € 132.613 | € 127.518 | € 121.269 | ▼ 5% |
| Balanstotaal | € 318.918 | € 299.588 | € 294.821 | € 322.621 | ▲ 9% |
Kerncijfers van VAN BRUGGEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAN BRUGGEN?
Wat er de jongste jaren bij VAN BRUGGEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 39.741 (▲ 110% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Knokke-Heist. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.104 winst in 2022 naar € 39.741 winst in 2025.
Betaalde al € 43.770 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 39.741 winst.
Keerde in totaal € 7.502 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VAN BRUGGEN zit Valerie Waumans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Valerie Waumans
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Louis Ludwiglaan 11
8300 Knokke-Heist
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0475.522.011
- Btw-nummer
- BE 0475.522.011
- Maatschappelijke zetel
- Louis Ludwiglaan 11, 8300 Knokke-Heist
- Namen & benamingen
- VAN BRUGGEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 augustus 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Groothandel in motorvoertuigen
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Detailhandel in motorbrandstoffen
Detailhandel in onderdelen en accessoires van motorvoertuigen
Groothandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in motorvoertuigen
+5