Financiën
Boekjaar 2025
RACING FUELS BELGIUM uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0475416497, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.903 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RACING FUELS BELGIUM een brutomarge van € 34.200 en een eigen vermogen van € 255.331. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 41.748 naar € 12.903. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 255.331
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 12.903
▼ 69% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 118.467
▼ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 236.731.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 30.698
▼ 27% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.615
▲ 261% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.080
▼ 58% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 46.070 | € 49.747 | € 71.927 | € 34.200 | ▼ 52% |
| Winst na belastingen | € 26.048 | € 29.983 | € 41.748 | € 12.903 | ▼ 69% |
| Eigen vermogen | € 170.698 | € 200.681 | € 242.428 | € 255.331 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 44.211 | € 56.804 | € 65.329 | € 52.887 | ▼ 19% |
| Cash | € 154.972 | € 179.863 | € 198.730 | € 118.467 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € 152.098 | € 182.081 | € 223.828 | € 236.731 | ▲ 6% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 214.909 | € 257.485 | € 307.757 | € 308.218 |
Kerncijfers van RACING FUELS BELGIUM, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RACING FUELS BELGIUM?
Wat er de jongste jaren bij RACING FUELS BELGIUM gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.903 (▼ 69% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- ANDRE DEBROUX werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 26.048 winst in 2022 naar € 12.903 winst in 2025.
Betaalde al € 44.314 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 41.748 winst.
Keerde in totaal € 800 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter RACING FUELS BELGIUM zit ANDRE DEBROUX.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
ANDRE DEBROUX
Bestuurder
sinds 2001
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Roosbeekstraat 53
3800 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0475.416.497
- Btw-nummer
- BE 0475.416.497
- Maatschappelijke zetel
- Roosbeekstraat 53, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- RACING FUELS BELGIUM
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 augustus 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 jul 2024
- Activiteiten · NACE
Groothandel in vaste, vloeibare en gasvormige brandstoffen en aanverwante producten
Detailhandel in motorbrandstoffen
Schrijnwerk
Metaalschrijnwerk