Financiën
Boekjaar 2025
HI QUALITY SOFTWARE uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0474904377, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 74.242 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HI QUALITY SOFTWARE een brutomarge van € 103.515 en een eigen vermogen van € 447.468. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 74.895 naar € 74.242. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 16 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 447.468
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 74.242
▼ 1% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 436.537
▼ 7% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 100.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.407
▼ 42% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26
▼ 94% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 13.970
▼ 17% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 81.710 | € 106.931 | € 107.758 | € 103.515 | ▼ 4% |
| Winst na belastingen | € 49.349 | € 75.017 | € 74.895 | € 74.242 | ▼ 1% |
| Eigen vermogen | € 383.314 | € 398.331 | € 473.226 | € 447.468 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 35.643 | € 18.837 | € 17.622 | € 14.429 | ▼ 18% |
| Cash | € 375.743 | € 396.000 | € 467.338 | € 436.537 | ▼ 7% |
| Opgepotte winst | € 370.914 | € 385.931 | € 460.826 | € 435.068 | ▼ 6% |
| Dividend | € 0 | € 60.000 | € 0 | € 100.000 | |
| Balanstotaal | € 418.957 | € 417.169 | € 490.848 | € 461.897 | ▼ 6% |
Kerncijfers van HI QUALITY SOFTWARE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HI QUALITY SOFTWARE?
Wat er de jongste jaren bij HI QUALITY SOFTWARE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 74.242 (▼ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Ive Hellemans werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 49.349 winst in 2022 naar € 74.242 winst in 2025.
Betaalde al € 107.107 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 75.017 winst.
Keerde in totaal € 160.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HI QUALITY SOFTWARE zit Ive Hellemans.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ive Hellemans
Bestuurder
sinds 2001
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Klaverweg 19
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0474.904.377
- Btw-nummer
- BE 0474.904.377
- Maatschappelijke zetel
- Klaverweg 19, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- HI QUALITY SOFTWARE · HIQS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 mei 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 mrt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten
Computeradviesbureaus
Computerconsultancy-activiteiten
Reparatie en onderhoud van computers en communicatieapparatuur
Overige diensten op het gebied van informatietechnologie en computer
Ontwerpen van computerprogramma’s
Overige activiteiten in verband met computers
Overige advisering in verband met programmatuur en levering van programmatuur
+3