Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 20 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
MIND-IT uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0474633074, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 8.237 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MIND-IT een brutomarge van € 29.688 en een eigen vermogen van € 202.051. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 17.074 naar € 8.237. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 202.051
▲ 4% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.237
▼ 52% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.789
▼ 35% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 195.851.
Mensen en middelen in 2026
€ 1.235
▼ 25% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 24.179
▼ 44% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 8.322 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 7.815
▲ 19% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.882
▼ 7% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 84.965 | € 85.243 | € 44.476 | € 29.688 | ▼ 33% |
| Winst na belastingen | € 35.782 | € 37.450 | € 17.074 | € 8.237 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € 139.290 | € 176.740 | € 193.814 | € 202.051 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 279.492 | € 245.736 | € 216.763 | € 185.406 | ▼ 14% |
| Cash | € 6.196 | € 25.099 | € 19.749 | € 12.789 | ▼ 35% |
| Terreinen & gebouwen | € 366.985 | € 359.663 | € 350.900 | € 342.136 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 133.090 | € 170.540 | € 187.614 | € 195.851 | ▲ 4% |
| Bankschulden | € 40.544 | € 52.049 | € 43.263 | € 24.179 | ▼ 44% |
| Balanstotaal | € 418.782 | € 422.476 | € 410.577 | € 387.457 | ▼ 6% |
Kerncijfers van MIND-IT, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met MIND-IT?
Wat er de jongste jaren bij MIND-IT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 8.237 (▼ 52% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Isabelle Peeters werd bestuurder. NBB
- José Garcia werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 35.782 winst in 2023 naar € 8.237 winst in 2026.
Betaalde al € 57.376 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 37.450 winst.
Bestuur
Achter MIND-IT zitten Isabelle Peeters en José Garcia.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Isabelle Peeters
Bestuurder
sinds 2001
José Garcia
Bestuurder
sinds 2001
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Valk 122
2890 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0474.633.074
- Btw-nummer
- BE 0474.633.074
- Maatschappelijke zetel
- Valk 122, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- MIND-IT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 april 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering