Financiën
Boekjaar 2025
J.M.F. ROOSEN uit Bilzen-Hoeselt, ondernemingsnummer BE0474590811, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 74.586 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde J.M.F. ROOSEN een brutomarge van € 250.506 en een eigen vermogen van € 683.270. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 89.619 naar € 74.586. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 1 december 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 683.270
▲ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 74.586
▼ 17% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 349.125
▼ 35% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 664.670.
Mensen en middelen in 2025
€ 146.783
▲ 14% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 23.624
▲ € 20.976 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.441
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.707
▼ 57% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 95.180 | € 245.713 | € 258.834 | € 250.506 | ▼ 3% |
| Winst na belastingen | € 7.150 | € 111.377 | € 89.619 | € 74.586 | ▼ 17% |
| Eigen vermogen | € 407.688 | € 519.065 | € 608.684 | € 683.270 | ▲ 12% |
| Totale schulden | € 146.843 | € 152.432 | € 165.185 | € 142.907 | ▼ 13% |
| Cash | € 125.932 | € 304.778 | € 538.099 | € 349.125 | ▼ 35% |
| Terreinen & gebouwen | € 8.608 | € 6.851 | € 5.093 | € 3.631 | ▼ 29% |
| Opgepotte winst | € 389.088 | € 500.465 | € 590.084 | € 664.670 | ▲ 13% |
| Bankschulden | € 90.684 | € 4.341 | € 1.899 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 554.531 | € 671.497 | € 773.869 | € 826.177 | ▲ 7% |
Kerncijfers van J.M.F. ROOSEN, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met J.M.F. ROOSEN?
Wat er de jongste jaren bij J.M.F. ROOSEN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 74.586 (▼ 17% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Hasselt. KBO
- Nieuwe vestiging in Genk. KBO
- Nieuwe vestiging in Bilzen-Hoeselt. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 7.150 winst in 2022 naar € 74.586 winst in 2025.
Betaalde al € 90.329 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 111.377 winst.
Bestuur
Achter J.M.F. ROOSEN zit Gerda Daniels.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Gerda Daniels
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Stationlaan 10
3740 Bilzen-Hoeselt
Sint-Martinusplein 15
3600 Genk
Actief sinds 9 februari 2010
Sint-Maartenplein 18 bus 1
3512 Hasselt
Actief sinds 1 januari 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0474.590.811
- Btw-nummer
- BE 0474.590.811
- Maatschappelijke zetel
- Stationlaan 10, 3740 Bilzen-Hoeselt
- Namen & benamingen
- J.M.F. ROOSEN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 12 april 2001
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires (algemeen assortiment)
Detailhandel in bovenkleding voor heren, dames en kinderen (algemeen assortiment)
Groothandel in kleding, met uitzondering van werk- en onderkleding
Groothandel in kleding, kledingtoebehoren en bontartikelen
Detailhandel in schoeisel
Detailhandel in herenbovenkleding
Detailhandel in bovenkleding voor heren