Financiën
Boekjaar 2025
SV Collection uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0473336640, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 177.219 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SV Collection een brutomarge van € 252.264 en een eigen vermogen van € 786.555. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 208.445 naar € 177.219. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 786.555
▲ 29% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 177.219
▼ 15% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 491.797
▲ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 724.555.
Mensen en middelen in 2025
€ 31.959
▲ 266% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 33.409
▲ 33% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 216.914
▲ € 171.538 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 71.762
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 95.650 | € 161.861 | € 306.905 | € 252.264 | ▼ 18% |
| Winst na belastingen | € 64.661 | € 109.841 | € 208.445 | € 177.219 | ▼ 15% |
| Eigen vermogen | € 292.721 | € 400.891 | € 609.336 | € 786.555 | ▲ 29% |
| Totale schulden | € 143.970 | € 201.667 | € 178.943 | € 346.190 | ▲ 93% |
| Cash | € 305.469 | € 383.420 | € 350.875 | € 491.797 | ▲ 40% |
| Opgepotte winst | € 230.721 | € 338.891 | € 547.336 | € 724.555 | ▲ 32% |
| Dividend | € 0 | € 1.670 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 11.567 | € 0 | € 25.073 | € 33.409 | ▲ 33% |
| Balanstotaal | € 446.552 | € 611.801 | € 802.362 | € 1.143.869 | ▲ 43% |
Kerncijfers van SV Collection, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SV Collection?
Wat er de jongste jaren bij SV Collection gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 177.219 (▼ 15% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 64.661 winst in 2022 naar € 177.219 winst in 2025.
Betaalde al € 245.102 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 208.445 winst.
Keerde in totaal € 1.670 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SV Collection zit Bart VAN TRIER.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bart VAN TRIER
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eikerlandstraat 118
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0473.336.640
- Btw-nummer
- BE 0473.336.640
- Maatschappelijke zetel
- Eikerlandstraat 118, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- SV Collection
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 november 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 jul 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in huismeubilair
Gespecialiseerde detailhandel in kantoormachines en -meubelen, computers en standaardprogrammatuur en telecommunicatieapparatuur
Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
Detailhandel in huismeubilair
Detailhandel in huismeubilair in gespecialiseerde winkels