Financiën
Boekjaar 2026
VG-C INVESTMENTS uit Sint-Niklaas, ondernemingsnummer BE0473162337, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 6.641 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VG-C INVESTMENTS een brutomarge van € 11.991 en een eigen vermogen van € 9.039. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 1.853 naar € 6.641. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 9.039
▲ 277% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.641
▲ 258% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.157
▲ 23% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € -52.961.
Mensen en middelen in 2026
€ 2.568
▼ 34% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.679
▼ 24% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.722
▼ 45% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 9.494 | € 12.640 | € 6.280 | € 11.991 | ▲ 91% |
| Winst na belastingen | € 5.504 | € 8.124 | € 1.853 | € 6.641 | ▲ 258% |
| Eigen vermogen | € -7.579 | € 545 | € 2.398 | € 9.039 | ▲ 277% |
| Totale schulden | € 36.594 | € 24.058 | € 28.609 | € 10.420 | ▼ 64% |
| Cash | € 5.283 | € 2.723 | € 5.022 | € 6.157 | ▲ 23% |
| Opgepotte winst | € -69.579 | € -61.455 | € -59.602 | € -52.961 | ▲ € 6.641 |
| Bankschulden | € 4.340 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 29.015 | € 24.603 | € 31.007 | € 19.459 | ▼ 37% |
Kerncijfers van VG-C INVESTMENTS, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met VG-C INVESTMENTS?
Wat er de jongste jaren bij VG-C INVESTMENTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Sofie Vangenechten stopte als bestuurder. NBB
- Nicolas Vangenechten stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 6.641 (▲ 258% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Frank Vangenechten stopte als bestuurder. NBB
- Nicolas Vangenechten werd bestuurder. NBB
- Nathalie Claes stopte als bestuurder. NBB
- Sofie Vangenechten werd bestuurder. NBB
- Frank Vangenechten werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 5.504 winst in 2023 naar € 6.641 winst in 2026.
Betaalde al € 721 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2024, met € 8.124 winst.
Bestuur
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
sinds 2021 · tot 2025
Nicolas Vangenechten
Gedelegeerd bestuurder
sinds 2025 · tot 2032
Nathalie Claes
Bestuurder
sinds 2021 · tot 2025
Sofie Vangenechten
Bestuurder
sinds 2025 · tot 2032
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kokkelbeekstraat 43
9100 Sint-Niklaas
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0473.162.337
- Btw-nummer
- BE 0473.162.337
- Maatschappelijke zetel
- Kokkelbeekstraat 43, 9100 Sint-Niklaas
- Namen & benamingen
- VG-C INVESTMENTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 oktober 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in ICT-apparatuur
Overige zakelijke dienstverlening, neg