Financiën
Boekjaar 2025
Kastor Up uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0472697628, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 47.133 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Kastor Up een brutomarge van € 91.365 en een eigen vermogen van € 482.872. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 60.865 naar € 47.133. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 482.872
▲ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 47.133
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 227.418
▲ 26% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 464.272.
Mensen en middelen in 2025
€ 10.193
▼ 57% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.197
▲ € 7.806 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.025
▼ 9% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 79.690 | € 111.741 | € 129.059 | € 91.365 | ▼ 29% |
| Winst na belastingen | € 11.734 | € 61.157 | € 60.865 | € 47.133 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 383.685 | € 374.875 | € 435.740 | € 482.872 | ▲ 11% |
| Totale schulden | € 95.677 | € 211.321 | € 368.792 | € 151.311 | ▼ 59% |
| Cash | € 43.150 | € 88.059 | € 181.106 | € 227.418 | ▲ 26% |
| Terreinen & gebouwen | € 286.488 | € 334.757 | € 40.273 | € 37.120 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 365.085 | € 356.275 | € 417.140 | € 464.272 | ▲ 11% |
| Bankschulden | € 156 | € 53 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 479.362 | € 586.197 | € 804.532 | € 634.183 | ▼ 21% |
Kerncijfers van Kastor Up, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Kastor Up?
Wat er de jongste jaren bij Kastor Up gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 47.133 (▼ 23% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Stijn Seghers werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 11.734 winst in 2022 naar € 47.133 winst in 2025.
Betaalde al € 77.651 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 61.157 winst.
Bestuur
Achter Kastor Up zit Stijn Seghers.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Stijn Seghers
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Wipheide(LIP) 15
2890 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0472.697.628
- Btw-nummer
- BE 0472.697.628
- Maatschappelijke zetel
- Wipheide(LIP) 15, 2890 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- Kastor Up
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 september 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 apr 2025
- Activiteiten · NACE
Overige sportactiviteiten, neg
Markt- en opinieonderzoek
Activiteiten van reclamebureaus
Personenvervoer door de lucht