Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Druk adres KBO
56 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.
Financiën
Boekjaar 2025
HIGH ART MEDIA uit Lasne, ondernemingsnummer BE0472429689, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -41.860 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HIGH ART MEDIA een omzet van € 1,2 miljoen en een eigen vermogen van € 264.517. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 33.710 naar € -41.860. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 27 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 264.517
▼ 14% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -41.860
▼ in 2024 nog € 33.710 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 79.015
▲ 267% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 202.517.
Mensen en middelen in 2025
1
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 47.089
▲ 84% t.o.v. 2024
€ 47.100 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 457.631
▼ 3% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.096
▲ € 7.514 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | - | - | € 1.164.521 | |
| Brutomarge | € 854 | € -22.094 | € 159.701 | € 101.222 | ▼ 37% |
| Winst na belastingen | € -2.921 | € -22.291 | € 33.710 | € -41.860 | ▼ € 75.570 |
| Eigen vermogen | € 294.958 | € 272.667 | € 306.377 | € 264.517 | ▼ 14% |
| Totale schulden | € 15.948 | € 119.428 | € 841.153 | € 1.458.228 | ▲ 73% |
| Cash | € 53 | - | € 21.522 | € 79.015 | ▲ 267% |
| Opgepotte winst | € 232.958 | € 210.667 | € 244.377 | € 202.517 | ▼ 17% |
| Bankschulden | € 0 | € 4.307 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 384.756 | € 465.945 | € 1.206.610 | € 1.767.055 | ▲ 46% |
| Werknemers (VTE) | - | - | - | 1 |
Kerncijfers van HIGH ART MEDIA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HIGH ART MEDIA?
Wat er de jongste jaren bij HIGH ART MEDIA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 41.860 (▼ € 75.570 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lasne. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.921 verlies in 2022 naar € 41.860 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 33.710 winst.
Gemiddeld € 101.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Chaussée de Louvain 431 bus D
1380 Lasne
Chaussée de Louvain 431D
1380 Lasne
Actief sinds 2 april 2001
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 56 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →WELLENS RAES ET CIE
€ 16.788 brutomarge · 2025
thg Bruxelles
€ 1,8 miljoen brutomarge · 2025
STONEHILL
€ 75.045 brutomarge · 2025
Union industrielle du Borinage
€ 198.073 brutomarge · 2025
FarmaPlus
+51 andere
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0472.429.689
- Btw-nummer
- BE 0472.429.689
- Maatschappelijke zetel
- Chaussée de Louvain 431 bus D, 1380 Lasne
- Namen & benamingen
- HIGH ART MEDIA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 juli 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus
Publiciteitsagentschappen
Computerinfrastructuur, gegevensverwerking, hosting en aanverwante activiteiten
Databanken
Gegevensverwerking, webhosting en aanverwante activiteiten