Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 14 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
T.R.C. uit Gent, ondernemingsnummer BE0472190357, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 239.655 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde T.R.C. een brutomarge van € 458.633 en een eigen vermogen van € 759.105. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 49.288 naar € 239.655. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 759.105
▲ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 239.655
▲ € 190.368 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.779
▼ 87% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 721.905.
Mensen en middelen in 2025
€ 3.764
▼ 38% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1,5 miljoen
▼ 12% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 160.296 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 18.320
▼ 18% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 102.302
▼ 10% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 308.482 | € 262.928 | € 217.605 | € 458.633 | ▲ 111% |
| Winst na belastingen | € 88.217 | € 64.838 | € 49.288 | € 239.655 | ▲ € 190.368 |
| Eigen vermogen | € 405.325 | € 470.162 | € 519.450 | € 759.105 | ▲ 46% |
| Totale schulden | € 2.776.344 | € 2.900.188 | € 2.421.032 | € 2.283.537 | ▼ 6% |
| Cash | € 23.861 | € 18.038 | € 93.410 | € 11.779 | ▼ 87% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.964.915 | € 3.227.648 | € 2.833.113 | € 2.780.938 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 368.125 | € 432.962 | € 482.250 | € 721.905 | ▲ 50% |
| Bankschulden | € 1.959.559 | € 2.111.578 | € 1.717.787 | € 1.514.146 | ▼ 12% |
| Balanstotaal | € 3.226.197 | € 3.413.023 | € 2.981.299 | € 3.154.773 | ▲ 6% |
Kerncijfers van T.R.C., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met T.R.C.?
Wat er de jongste jaren bij T.R.C. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 239.655 (▲ € 190.368 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 88.217 winst in 2022 naar € 239.655 winst in 2025.
Betaalde al € 101.068 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 239.655 winst.
Bestuur
Achter T.R.C. zit Gerrit De Plus. Gerrit De Plus zit ook achter 'T HOVEKE VAN BAREVELT, Contramatt, U.S.R. en Contramatt grondverzet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Gerrit De Plus
Bestuurder
Ook actief bij: 'T HOVEKE VAN BAREVELT, Contramatt, U.S.R., Contramatt grondverzet
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Belgradostraat 67/1
9000 Gent
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0472.190.357
- Btw-nummer
- BE 0472.190.357
- Maatschappelijke zetel
- Belgradostraat 67/1, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- T.R.C.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 juni 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 sep 2025
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Terugwinning van materialen uit afval
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Detailhandel in motorvoertuigen
Activiteiten van holdings
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
Handel in eigen onroerend goed
Handel in en onderhoud en reparatie van motorrijwielen en onderdelen en toebehoren van motorrijwielen
+3