Financiën
Boekjaar 2025
M4CE uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0472063762, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -224.401 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M4CE een brutomarge van € -153.684 en een eigen vermogen van € 505.139. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 487.529 naar € -224.401. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 505.139
▼ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -224.401
▼ in 2024 nog € 487.529 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 23.825
▼ 92% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 486.139.
Mensen en middelen in 2025
€ 18.681
▲ 48% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 76.577
▼ 27% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 27.550 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 19.820
▼ 22% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.672
▼ 68% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 131.266 | € 162.447 | € 722 | € -153.684 | ▼ € 154.406 |
| Winst na belastingen | € 59.011 | € 184.561 | € 487.529 | € -224.401 | ▼ € 711.930 |
| Eigen vermogen | € 274.440 | € 352.011 | € 729.539 | € 505.139 | ▼ 31% |
| Totale schulden | € 371.381 | € 342.228 | € 247.132 | € 98.069 | ▼ 60% |
| Cash | € 4.452 | € 41.128 | € 307.918 | € 23.825 | ▼ 92% |
| Terreinen & gebouwen | € 761.376 | € 731.405 | € 773.368 | € 750.428 | ▼ 3% |
| Opgepotte winst | € 255.440 | € 333.011 | € 710.539 | € 486.139 | ▼ 32% |
| Dividend | € 34.564 | € 106.991 | € 110.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 182.468 | € 136.314 | € 104.603 | € 76.577 | ▼ 27% |
| Balanstotaal | € 940.387 | € 988.805 | € 1.273.732 | € 902.762 | ▼ 29% |
Kerncijfers van M4CE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 maart 2027.
Wat is er gebeurd met M4CE?
Wat er de jongste jaren bij M4CE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 224.401 (▼ € 711.930 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 59.011 winst in 2022 naar € 224.401 verlies in 2025.
Betaalde al € 167.875 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 487.529 winst.
Keerde in totaal € 251.555 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Het aandeel van LEGATI komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
M4CEAchter M4CE zit Legati BV. De aandelen zijn in handen van LEGATI (99%).
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Donatusstraat(HAL) 2
2220 Heist-op-den-Berg
Landekenstraat 6
2220 Heist-op-den-Berg
Actief sinds 9 augustus 2000
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0472.063.762
- Btw-nummer
- BE 0472.063.762
- Maatschappelijke zetel
- Donatusstraat(HAL) 2, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- M4CE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 7 juni 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering