Financiën
Boekjaar 2025
AGRI CONSTRUCT uit Leuze-en-Hainaut, ondernemingsnummer BE0471927764, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.657 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde AGRI CONSTRUCT een brutomarge van € 85.406 en een eigen vermogen van € 48.246. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -14.966 naar € 6.657. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 6 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 48.246
▲ 16% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.657
▲ in 2024 nog € 14.966 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 47.933
▲ € 46.921 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 27.846.
Mensen en middelen in 2025
1,9
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 51.771
▲ 43% t.o.v. 2024
€ 27.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 20.362
▼ 44% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 56.125
▼ 2% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.868 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 51.712
▲ 19% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.447
▼ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 182.019 | € 76.978 | € 43.596 | € 85.406 | ▲ 96% |
| Winst na belastingen | € 27.865 | € -26.149 | € -14.966 | € 6.657 | ▲ € 21.623 |
| Eigen vermogen | € 84.544 | € 56.555 | € 41.589 | € 48.246 | ▲ 16% |
| Totale schulden | € 86.627 | € 117.290 | € 117.731 | € 123.284 | ▲ 5% |
| Cash | € 29.400 | € 20.173 | € 1.012 | € 47.933 | ▲ € 46.921 |
| Opgepotte winst | € 64.154 | € 36.155 | € 21.189 | € 27.846 | ▲ 31% |
| Bankschulden | € 26.523 | € 44.044 | € 57.559 | € 56.125 | ▼ 2% |
| Balanstotaal | € 171.171 | € 173.845 | € 159.320 | € 171.530 | ▲ 8% |
| Werknemers (VTE) | - | 1 | - | 1,9 |
Kerncijfers van AGRI CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met AGRI CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij AGRI CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.657. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Valentin Aubert werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Leuze-en-Hainaut. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Claude Aubert werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 27.865 winst in 2022 naar € 6.657 winst in 2025.
Betaalde al € 7.894 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 27.865 winst.
Gemiddeld € 45.000 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter AGRI CONSTRUCT zitten Claude Aubert en Valentin Aubert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Claude Aubert
Bestuurder
sinds 2000
Valentin Aubert
Bestuurder
sinds 2023
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue dU Trieu(C.W.) 31
7903 Leuze-en-Hainaut
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0471.927.764
- Btw-nummer
- BE 0471.927.764
- Maatschappelijke zetel
- Rue dU Trieu(C.W.) 31, 7903 Leuze-en-Hainaut
- Namen & benamingen
- AGRI CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 mei 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 5 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van metalen deuren en vensters
Vervaardiging van metalen ramen, deuren, wanden en dergelijke
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Vervaardiging van metalen constructiewerken en onderdelen daarvan
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Bouwen van individuele huizen