Financiën
Boekjaar 2025
SATIS uit Villers-la-Ville, ondernemingsnummer BE0471781769, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -50.452 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SATIS een omzet van € 57.590 en een eigen vermogen van € 878.472. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 10.157 naar € -50.452. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 29 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 878.472
▼ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -50.452
▼ in 2024 nog € 10.157 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 96.445
▼ 49% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 858.472.
Mensen en middelen in 2025
€ 56.254
▲ € 55.401 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 400
▼ 91% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 145.535 | - | € 152.828 | € 57.590 | ▼ 62% |
| Brutomarge | € 16.826 | € 19.856 | € 17.422 | € -30.141 | ▼ € 47.563 |
| Winst na belastingen | € 9.751 | € 11.880 | € 10.157 | € -50.452 | ▼ € 60.609 |
| Eigen vermogen | € 906.887 | € 918.767 | € 928.924 | € 878.472 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 8.106 | € 9.841 | € 13.679 | € 5.020 | ▼ 63% |
| Cash | € 842.521 | € 355.923 | € 187.971 | € 96.445 | ▼ 49% |
| Opgepotte winst | € 886.887 | € 898.767 | € 908.924 | € 858.472 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 914.993 | € 928.608 | € 942.603 | € 883.492 | ▼ 6% |
Kerncijfers van SATIS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met SATIS?
Wat er de jongste jaren bij SATIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 50.452 (▼ € 60.609 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Genappe. KBO
Samengevat
Van € 9.751 winst in 2022 naar € 50.452 verlies in 2025.
Betaalde al € 1.388 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 11.880 winst.
Bestuur
Achter SATIS zitten Alain Gilbert en Guerric Gilbert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Alain Gilbert
Bestuurder
Guerric Gilbert
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Avenue des Sapins 18
1495 Villers-la-Ville
La Houlette 3
1470 Genappe
Actief sinds 26 april 2000
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0471.781.769
- Btw-nummer
- BE 0471.781.769
- Maatschappelijke zetel
- Avenue des Sapins 18, 1495 Villers-la-Ville
- Namen & benamingen
- SATIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 2 mei 2000
- Peppol
- Actief · Actief sinds 18 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Technische studiën en ingenieursactiviteiten
Storten of permanent opslaan
Beheer van stortplaatsen en definitieve opslagplaatsen van afval
Behandeling en verwijdering van gevaarlijk afval