Financiën
Boekjaar 2025
PHARMA SOLUTIONS uit Sint-Niklaas, ondernemingsnummer BE0468526628, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 59.656 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARMA SOLUTIONS een brutomarge van € 90.741 en een eigen vermogen van € 158.716. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 65.461 naar € 59.656. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 15 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 158.716
▲ 60% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 59.656
▼ 9% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 76.785
▲ 100% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 89.285.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.523
▲ 54% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.517
▼ 13% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 12.167 | € 98.961 | € 81.126 | € 90.741 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € -10.589 | € 25.984 | € 65.461 | € 59.656 | ▼ 9% |
| Eigen vermogen | € 7.615 | € 33.599 | € 99.060 | € 158.716 | ▲ 60% |
| Totale schulden | € 368.105 | € 347.901 | € 178.021 | € 235.843 | ▲ 32% |
| Cash | € 8.138 | € 44.331 | € 38.340 | € 76.785 | ▲ 100% |
| Terreinen & gebouwen | € 130.905 | € 124.612 | € 118.428 | € 112.355 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € -61.816 | € -35.832 | € 29.629 | € 89.285 | ▲ 201% |
| Balanstotaal | € 375.720 | € 381.500 | € 277.081 | € 394.559 | ▲ 42% |
Kerncijfers van PHARMA SOLUTIONS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PHARMA SOLUTIONS?
Wat er de jongste jaren bij PHARMA SOLUTIONS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 59.656 (▼ 9% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Bart Waelput werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 10.589 verlies in 2022 naar € 59.656 winst in 2025.
Betaalde al € 29.589 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 65.461 winst.
Bestuur
Het aandeel van Apotheek Waelput komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
PHARMA SOLUTIONSAchter PHARMA SOLUTIONS zit Bart Waelput. De aandelen zijn in handen van Apotheek Waelput (10%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bart Waelput
Bestuurder
Ook actief bij: DRIEKONINGEN, Apotheek Waelput, FARMA WAELPUT, Waelput Invest
sinds 2023
Aandeelhouders
10%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vijfstraten 209
9100 Sint-Niklaas
Wolfsbergstraat 6
2070 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Actief sinds 7 februari 2000
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0468.526.628
- Btw-nummer
- BE 0468.526.628
- Maatschappelijke zetel
- Vijfstraten 209, 9100 Sint-Niklaas
- Namen & benamingen
- PHARMA SOLUTIONS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 december 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en beheer
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering