Financiën
Boekjaar 2025
R.M.S. uit Oudergem, ondernemingsnummer BE0467921466, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.175 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R.M.S. een brutomarge van € 15.909 en een eigen vermogen van € 191.100. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.751 naar € 7.175. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 191.100
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.175
▼ 51% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 131.395
▼ 1% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 184.902.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 1.797
▲ 4% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 24.005 | € 27.877 | € 27.058 | € 15.909 | ▼ 41% |
| Winst na belastingen | € 12.702 | € 14.492 | € 14.751 | € 7.175 | ▼ 51% |
| Eigen vermogen | € 161.182 | € 175.674 | € 183.925 | € 191.100 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 21.642 | € 13.897 | € 7.840 | € 2.716 | ▼ 65% |
| Cash | € 116.179 | € 125.361 | € 132.087 | € 131.395 | ▼ 1% |
| Terreinen & gebouwen | € 56.277 | € 53.164 | € 50.050 | € 46.933 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 154.985 | € 169.476 | € 177.727 | € 184.902 | ▲ 4% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 6.500 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 20.257 | € 12.448 | € 4.250 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 182.824 | € 189.571 | € 191.764 | € 193.816 | ▲ 1% |
Kerncijfers van R.M.S., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met R.M.S.?
Wat er de jongste jaren bij R.M.S. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.175 (▼ 51% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Oudergem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 12.702 winst in 2022 naar € 7.175 winst in 2025.
Betaalde al € 19.202 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 14.751 winst.
Keerde in totaal € 6.500 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter R.M.S. zit ERIC MAQUET.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
ERIC MAQUET
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kleine Wijngaardstraat 93
1160 Oudergem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0467.921.466
- Btw-nummer
- BE 0467.921.466
- Maatschappelijke zetel
- Kleine Wijngaardstraat 93, 1160 Oudergem
- Namen & benamingen
- R.M.S.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 december 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Sanitaire werkzaamheden
Overig loodgieterswerk
Dakwerkzaamheden
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Installatie van verwarming, klimaatregeling en ventilatie
Dakbedekking en bouw van dakconstructies
Elektrische installatie