Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 38 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
SHYLET uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0467240783, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 9.485 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SHYLET een brutomarge van € 64.146 en een eigen vermogen van € 42.519. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 2.540 naar € 9.485. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 18 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 42.519
▲ 29% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 9.485
▲ 273% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 27.398
▼ 8% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 36.322.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 37.350
▲ 104% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 20.869
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 90.764
▲ 5% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 4.385
▲ € 3.650 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 17.724 | € 42.505 | € 29.273 | € 64.146 | ▲ 119% |
| Winst na belastingen | € 3.721 | € 4.513 | € 2.540 | € 9.485 | ▲ 273% |
| Eigen vermogen | € 25.981 | € 30.494 | € 33.034 | € 42.519 | ▲ 29% |
| Totale schulden | € 102.938 | € 65.374 | € 87.168 | € 97.033 | ▲ 11% |
| Cash | € 17.571 | € 10.793 | € 29.872 | € 27.398 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 19.784 | € 24.297 | € 26.837 | € 36.322 | ▲ 35% |
| Balanstotaal | € 128.919 | € 95.868 | € 120.202 | € 139.552 | ▲ 16% |
Kerncijfers van SHYLET, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SHYLET?
Wat er de jongste jaren bij SHYLET gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 9.485 (▲ 273% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- MD ARIF werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 3.721 winst in 2022 naar € 9.485 winst in 2025.
Betaalde al € 6.088 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 9.485 winst.
Bestuur
Achter SHYLET zit MD ARIF.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
MD ARIF
Bestuurder
sinds 2015
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Bronstraat 71
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Berckmansstraat 63
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Actief sinds 10 september 2007
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0467.240.783
- Btw-nummer
- BE 0467.240.783
- Maatschappelijke zetel
- Bronstraat 71, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- SHYLET
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 november 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Niet-gespecialiseerde detailhandel in algemene voedingsmiddelen (verkoopsoppervlakte minder dan 100 m2)
Overige niet-gespecialiseerde detailhandel in winkels in overwegend voedings- en genotmiddelen
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)