Financiën
Boekjaar 2025
HERMES uit Fontaine-l'Evêque, ondernemingsnummer BE0466293945, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 134.634 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HERMES een brutomarge van € 365.348 en een eigen vermogen van € 245.020. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 154.038 naar € 134.634. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 mei 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 245.020
▼ 34% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 134.634
▼ 13% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 491.044
▲ 13% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 258.439 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 141.573
▲ 21% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 30.993
▼ 31% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 25.667
▼ 26% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.800 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 11.583
▲ 32% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 59.389
▼ 11% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 326.311 | € 317.854 | € 364.120 | € 365.348 | |
| Winst na belastingen | € 133.552 | € 135.889 | € 154.038 | € 134.634 | ▼ 13% |
| Eigen vermogen | € 278.899 | € 314.787 | € 368.825 | € 245.020 | ▼ 34% |
| Totale schulden | € 164.374 | € 213.819 | € 225.258 | € 375.322 | ▲ 67% |
| Cash | € 328.431 | € 334.587 | € 434.530 | € 491.044 | ▲ 13% |
| Terreinen & gebouwen | € 744 | € 372 | - | - | |
| Opgepotte winst | € 260.299 | € 296.187 | € 350.225 | € 226.420 | ▼ 35% |
| Dividend | € 70.000 | € 100.000 | € 100.000 | € 258.439 | ▲ 158% |
| Bankschulden | € 0 | € 43.267 | € 34.467 | € 25.667 | ▼ 26% |
| Balanstotaal | € 443.273 | € 528.607 | € 594.083 | € 620.342 | ▲ 4% |
Kerncijfers van HERMES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HERMES?
Wat er de jongste jaren bij HERMES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 134.634 (▼ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Nieuwe vestiging in Fontaine-l'Evêque. KBO
Samengevat
Van € 133.552 winst in 2022 naar € 134.634 winst in 2025.
Betaalde al € 246.849 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 154.038 winst.
Keerde in totaal € 528.439 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HERMES zit YANNI LANOY.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
YANNI LANOY
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Louis Delattre(F-E) 6
6140 Fontaine-l'Evêque
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0466.293.945
- Btw-nummer
- BE 0466.293.945
- Maatschappelijke zetel
- Rue Louis Delattre(F-E) 6, 6140 Fontaine-l'Evêque
- Namen & benamingen
- HERMES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 juni 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Boekhouders
Boekhouders en boekhouders-fiscalisten