Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 24 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
-
Cijfers gecorrigeerd NBB
Verbeterde jaarrekening neergelegd voor 2022.
Financiën
Boekjaar 2025
BOLDERSHOF uit Sint-Martens-Latem, ondernemingsnummer BE0465687892, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -8.467 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BOLDERSHOF een brutomarge van € 246.275 en een eigen vermogen van € 9.886. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.328 naar € -8.467. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 9.886
▼ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -8.467
▼ in 2024 nog € 12.328 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 6.134
▲ 55% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 3.689.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 238.151
▼ 11% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 4.464
▲ 8% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 19.497
▲ € 15.744 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.937 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 34.844
▲ 9% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 30.894
▲ 3% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 258.330 | € 280.777 | € 290.160 | € 246.275 | ▼ 15% |
| Winst na belastingen | € -25.754 | € -32.147 | € 12.328 | € -8.467 | ▼ € 20.795 |
| Eigen vermogen | € 38.175 | € 6.025 | € 18.353 | € 9.886 | ▼ 46% |
| Totale schulden | € 75.883 | € 86.124 | € 65.485 | € 87.988 | ▲ 34% |
| Cash | € 18.101 | € 27.480 | € 3.952 | € 6.134 | ▲ 55% |
| Terreinen & gebouwen | € 291 | € 895 | € 8.564 | € 11.634 | ▲ 36% |
| Opgepotte winst | € 31.975 | € -172 | € 12.156 | € 3.689 | ▼ 70% |
| Bankschulden | € 0 | € 7.073 | € 3.752 | € 19.497 | ▲ € 15.744 |
| Balanstotaal | € 114.058 | € 92.149 | € 83.839 | € 97.874 | ▲ 17% |
Kerncijfers van BOLDERSHOF, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BOLDERSHOF?
Wat er de jongste jaren bij BOLDERSHOF gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 8.467 (▼ € 20.795 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Martens-Latem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.754 verlies in 2022 naar € 8.467 verlies in 2025.
Betaalde al € 219 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 12.328 winst.
Bestuur
Achter BOLDERSHOF zit Frederique VERMASSEN.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Frederique VERMASSEN
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorpsstraat 37
9831 Sint-Martens-Latem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0465.687.892
- Btw-nummer
- BE 0465.687.892
- Maatschappelijke zetel
- Dorpsstraat 37, 9831 Sint-Martens-Latem
- Namen & benamingen
- BOLDERSHOF
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 maart 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Restaurants van het traditionele type
Cafés en bars
Cafés
Eetgelegenheden met volledige bediening