Financiën
Boekjaar 2025
PHARMACIE BAYNA uit Sint-Gillis (bij-Brussel), ondernemingsnummer BE0465247434, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 6.531 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PHARMACIE BAYNA een brutomarge van € 131.741 en een eigen vermogen van € 399.954. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 35.409 naar € 6.531. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 399.954
▲ 2% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 6.531
▼ 82% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.059
▼ 78% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 381.362.
Mensen en middelen in 2025
€ 6.732
▼ 51% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 100.592
▼ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.859 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 42.198
▼ 57% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 127.106
▼ 2% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 154.898 | € 201.881 | € 186.894 | € 131.741 | ▼ 30% |
| Winst na belastingen | € -45.538 | € 29.705 | € 35.409 | € 6.531 | ▼ 82% |
| Eigen vermogen | € 328.309 | € 358.015 | € 393.424 | € 399.954 | ▲ 2% |
| Totale schulden | € 509.872 | € 420.954 | € 355.192 | € 274.926 | ▼ 23% |
| Cash | € 12.247 | € 54.489 | € 56.031 | € 12.059 | ▼ 78% |
| Terreinen & gebouwen | € 153.347 | € 145.892 | € 138.438 | € 130.983 | ▼ 5% |
| Opgepotte winst | € 309.717 | € 339.423 | € 374.832 | € 381.362 | ▲ 2% |
| Bankschulden | € 171.827 | € 148.899 | € 125.231 | € 100.592 | ▼ 20% |
| Balanstotaal | € 838.181 | € 778.969 | € 748.616 | € 674.880 | ▼ 10% |
Kerncijfers van PHARMACIE BAYNA, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met PHARMACIE BAYNA?
Wat er de jongste jaren bij PHARMACIE BAYNA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 6.531 (▼ 82% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Rajda BAYNA werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Sint-Gillis (bij-Brussel). KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 45.538 verlies in 2022 naar € 6.531 winst in 2025.
Betaalde al € 153.294 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 35.409 winst.
Bestuur
Achter PHARMACIE BAYNA zit Rajda BAYNA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Rajda BAYNA
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Waterlose Steenweg 114
1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0465.247.434
- Btw-nummer
- BE 0465.247.434
- Maatschappelijke zetel
- Waterlose Steenweg 114, 1060 Sint-Gillis (bij-Brussel)
- Namen & benamingen
- PHARMACIE BAYNA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 14 januari 1999
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in farmaceutische producten
Apothekers