Financiën
Boekjaar 2025
VAN PRAET WALTER uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0464853791, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.732 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN PRAET WALTER een brutomarge van € 53.813 en een eigen vermogen van € 80.727. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.136 naar € 3.732. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 80.727
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.732
▲ 19% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 139.153
▼ 5% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 74.527.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 7.202
▼ 89% t.o.v. 2024
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
€ 47.214
▼ 42% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 87.562
▼ 31% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 29.977 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 1.615
▼ 80% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.198
▼ 77% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 162.439 | € 152.489 | € 115.810 | € 53.813 | ▼ 54% |
| Winst na belastingen | € 6.652 | € 33.777 | € 3.136 | € 3.732 | ▲ 19% |
| Eigen vermogen | € 90.394 | € 124.171 | € 76.996 | € 80.727 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 159.912 | € 211.207 | € 191.807 | € 129.542 | ▼ 32% |
| Cash | € 180.747 | € 182.324 | € 146.380 | € 139.153 | ▼ 5% |
| Terreinen & gebouwen | € 2.140 | € 12.241 | € 10.929 | € 9.681 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 84.194 | € 117.971 | € 70.796 | € 74.527 | ▲ 5% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 50.312 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 116.202 | € 163.420 | € 126.423 | € 87.562 | ▼ 31% |
| Balanstotaal | € 250.306 | € 335.379 | € 268.803 | € 210.269 | ▼ 22% |
Kerncijfers van VAN PRAET WALTER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met VAN PRAET WALTER?
Wat er de jongste jaren bij VAN PRAET WALTER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.732 (▲ 19% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 6.652 winst in 2022 naar € 3.732 winst in 2025.
Betaalde al € 19.315 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 33.777 winst.
Keerde in totaal € 50.312 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VAN PRAET WALTER zit Walter Eddy Van Praet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Walter Eddy Van Praet
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Holstraat 8
1840 Londerzeel
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
AS-UNIXSOLUTIONS Unix-Solutions Network, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0464.853.791
- Btw-nummer
- BE 0464.853.791
- Maatschappelijke zetel
- Holstraat 8, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- VAN PRAET WALTER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 december 1998
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 okt 2025
- Contact
- waltervanpraet.be
- Activiteiten · NACE
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen