Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Niet op Peppol Peppol
Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.
Financiën
Boekjaar 2025
SELF MABROUK uit La Louvière, ondernemingsnummer BE0464769560, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.281 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SELF MABROUK een brutomarge van € 6.659 en een eigen vermogen van € 145.130. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.798 naar € 7.281. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 145.130
▲ 5% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.281
▼ 43% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 255
▼ 42% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 138.932.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 726
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 3.676 | € 243 | € 10.986 | € 6.659 | ▼ 39% |
| Winst na belastingen | € 2.560 | € 4.721 | € 12.798 | € 7.281 | ▼ 43% |
| Eigen vermogen | € 120.330 | € 125.050 | € 137.848 | € 145.130 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 38.893 | € 26.963 | € 11.354 | € 726 | ▼ 94% |
| Cash | € 223 | € 274 | € 443 | € 255 | ▼ 42% |
| Opgepotte winst | € 114.132 | € 118.853 | € 131.651 | € 138.932 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 34.303 | € 22.779 | € 10.628 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 159.223 | € 152.013 | € 149.202 | € 145.856 | ▼ 2% |
Kerncijfers van SELF MABROUK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met SELF MABROUK?
Wat er de jongste jaren bij SELF MABROUK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.281 (▼ 43% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Frameries. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.560 winst in 2022 naar € 7.281 winst in 2025.
Betaalde al € 6.187 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 12.798 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Harmegnies(S-B) 61
7110 La Louvière
Rue de l'Industrie 187
7080 Frameries
Actief sinds 10 februari 1999
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0464.769.560
- Btw-nummer
- BE 0464.769.560
- Maatschappelijke zetel
- Rue Harmegnies(S-B) 61, 7110 La Louvière
- Namen & benamingen
- SELF MABROUK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 december 1998
- Peppol
- Niet geregistreerd
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in motorbrandstoffen
Niet-gespecialiseerde detailhandel waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen
Detailhandel in tabaksproducten
Niet-gespecialiseerde detailhandel in algemene voedingsmiddelen (verkoopsoppervlakte minder dan 100 m2)
Detailhandel in niet-gespecialiseerde winkels waarbij voedings- en genotmiddelen overheersen (verkoopsoppervlakte < 100 m²)