Financiën
Boekjaar 2025
GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0463559337, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -70.147 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK een brutomarge van € 972.211 en een eigen vermogen van € 280.183. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 202.501 naar € -70.147. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 280.183
▼ 20% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -70.147
▼ in 2024 nog € 202.501 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 365.227
▼ 22% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Mensen en middelen in 2025
15,3
▲ 2,7 t.o.v. 2024
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 1 miljoen
▲ 9% t.o.v. 2024
€ 66.200 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 947
▼ 97% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 109.482
▲ 6% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 777.611 | € 833.153 | € 1.140.544 | € 972.211 | ▼ 15% |
| Winst na belastingen | € -60.678 | € -181.493 | € 202.501 | € -70.147 | ▼ € 272.648 |
| Eigen vermogen | € 329.322 | € 147.829 | € 350.330 | € 280.183 | ▼ 20% |
| Totale schulden | € 152.658 | € 150.227 | € 135.481 | € 110.429 | ▼ 18% |
| Cash | € 461.200 | € 253.642 | € 468.210 | € 365.227 | ▼ 22% |
| Terreinen & gebouwen | € 7.554 | € 5.393 | € 3.231 | € 2.263 | ▼ 30% |
| Opgepotte winst | € 162.984 | € -18.509 | € 183.992 | € 113.845 | ▼ 38% |
| Balanstotaal | € 481.980 | € 298.056 | € 485.811 | € 390.612 | ▼ 20% |
| Werknemers (VTE) | 13,6 | 15 | 12,6 | 15,3 | ▲ 2,7 |
Kerncijfers van GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK?
Wat er de jongste jaren bij GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 70.147 (▼ € 272.648 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 60.678 verlies in 2022 naar € 70.147 verlies in 2025.
Beste jaar ooit: 2024, met € 202.501 winst.
Gemiddeld € 63.500 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK zitten Chloë Machulle, Hanne Bosselaers, Patricia Polanco Palacio en Adrien Vranken.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Chloë Machulle
Bestuurder
Hanne Bosselaers
Bestuurder
Patricia Polanco Palacio
Bestuurder
Adrien Vranken
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Graaf van Vlaanderenstraat 25
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0463.559.337
- Btw-nummer
- BE 0463.559.337
- Maatschappelijke zetel
- Graaf van Vlaanderenstraat 25, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- GENEESKUNDE VOOR HET VOLK MOLENBEEK
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Vereniging zonder winstoogmerk
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 april 1998
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 dec 2025
- Contact
- [email protected] 02/4111103
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van huisartspraktijken
Medische praktijken
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Beroepsopleiding
Promotie en organisatie van scheppende en uitvoerende kunstevenementen