Financiën
Boekjaar 2025
ALFAMETAL uit Mont-de-l'Enclus, ondernemingsnummer BE0462619922, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 143.973 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ALFAMETAL een brutomarge van € 380.477 en een eigen vermogen van € 604.550. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 133.662 naar € 143.973. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 604.550
▲ 31% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 143.973
▲ 8% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.836
▲ € 27.762 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 342.550.
Mensen en middelen in 2025
2
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 97.726
▲ 3% t.o.v. 2024
€ 48.900 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 42.252
▼ 27% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 205.701
▼ 7% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 53.270 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 20.430
▲ 15% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.346
▼ 30% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 231.395 | € 134.124 | € 330.851 | € 380.477 | ▲ 15% |
| Winst na belastingen | € 41.185 | € -15.555 | € 133.662 | € 143.973 | ▲ 8% |
| Eigen vermogen | € 402.470 | € 386.915 | € 460.577 | € 604.550 | ▲ 31% |
| Totale schulden | € 378.520 | € 415.247 | € 343.119 | € 318.642 | ▼ 7% |
| Cash | € 75.627 | € 7.090 | € 2.074 | € 29.836 | ▲ € 27.762 |
| Terreinen & gebouwen | € 509.848 | € 655.167 | € 631.332 | € 606.380 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 140.470 | € 124.915 | € 198.577 | € 342.550 | ▲ 73% |
| Dividend | € 24.000 | € 0 | € 60.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 184.041 | € 238.435 | € 220.326 | € 205.701 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 780.991 | € 802.162 | € 803.696 | € 923.192 | ▲ 15% |
| Werknemers (VTE) | 2 | 2 | 2 | 2 |
Kerncijfers van ALFAMETAL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 juni 2027.
Wat is er gebeurd met ALFAMETAL?
Wat er de jongste jaren bij ALFAMETAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Anja Vandenberghe stopte als bestuurder. NBB
- FD Management SRL SRL stopte als bestuurder. NBB
- Eline Defresne stopte als bestuurder. NBB
- Alexandre Defresne stopte als bestuurder. NBB
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 143.973 (▲ 8% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Anja Vandenberghe werd bestuurder. NBB
- FD Management SRL SRL werd bestuurder. NBB
- Eline Defresne werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 41.185 winst in 2022 naar € 143.973 winst in 2025.
Betaalde al € 67.948 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 143.973 winst.
Gemiddeld € 190.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Het aandeel van FD Management komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
ALFAMETALDe aandelen zijn in handen van FD Management (99.1%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2020 · tot 2026
Bestuurder · vertegenwoordigd door Defresne Fabrice
Ook actief bij: ALFAMETAL TECHNICS
sinds 2020 · tot 2026
Eline Defresne
Bestuurder
sinds 2020 · tot 2026
sinds 2020 · tot 2026
Aandeelhouders
99.1%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Zone du Grand-Pré(AM) 14
7750 Mont-de-l'Enclus
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
ONECOM, DK
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0462.619.922
- Btw-nummer
- BE 0462.619.922
- Maatschappelijke zetel
- Zone du Grand-Pré(AM) 14, 7750 Mont-de-l'Enclus
- Namen & benamingen
- ALFAMETAL
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Naamloze vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 20 februari 1998
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 dec 2025
- Contact
- alfametal.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene metaalbewerking
Verspanend bewerken van metalen
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Vervaardiging van metalen constructiewerken en onderdelen daarvan