Financiën
Boekjaar 2025
Vandaele Kaas uit Kortrijk, ondernemingsnummer BE0461545004, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 128.343 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Vandaele Kaas een brutomarge van € 254.460 en een eigen vermogen van € 393.302. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 116.799 naar € 128.343. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 19 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 393.302
▲ 3% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 128.343
▲ 10% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 120.674
▼ 11% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 116.581 uitgekeerd
91 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 61.940
▲ 16% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 6.610
▼ 53% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 1.579
▼ 80% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 26.729
▲ 46% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 19.363
▼ 48% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 149.283 | € 247.616 | € 236.767 | € 254.460 | ▲ 7% |
| Winst na belastingen | € 41.440 | € 127.260 | € 116.799 | € 128.343 | ▲ 10% |
| Eigen vermogen | € 158.083 | € 264.741 | € 381.540 | € 393.302 | ▲ 3% |
| Totale schulden | € 97.186 | € 84.810 | € 84.217 | € 169.955 | ▲ 102% |
| Cash | € 202.821 | € 297.858 | € 135.313 | € 120.674 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 139.083 | € 245.741 | € 362.540 | € 374.302 | ▲ 3% |
| Dividend | € 0 | € 20.602 | € 0 | € 116.581 | |
| Bankschulden | € 25.155 | € 14.213 | € 7.896 | € 1.579 | ▼ 80% |
| Balanstotaal | € 255.269 | € 349.551 | € 465.756 | € 563.257 | ▲ 21% |
Kerncijfers van Vandaele Kaas, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Vandaele Kaas?
Wat er de jongste jaren bij Vandaele Kaas gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 128.343 (▲ 10% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Kortrijk. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 41.440 winst in 2022 naar € 128.343 winst in 2025.
Betaalde al € 202.614 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 128.343 winst.
Keerde in totaal € 137.183 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Vandaele Kaas zitten Ine Vergoote en Benjamin Vandaele.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ine Vergoote
Bestuurder
Benjamin Vandaele
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mellestraat(Heu) 452
8501 Kortrijk
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0461.545.004
- Btw-nummer
- BE 0461.545.004
- Maatschappelijke zetel
- Mellestraat(Heu) 452, 8501 Kortrijk
- Namen & benamingen
- Vandaele Kaas
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 6 oktober 1997
- Peppol
- Actief · Actief sinds 13 jan 2025
- Activiteiten · NACE
Markt- en straathandel in voedingsmiddelen
Detailhandel in groenten en fruit
Detailhandel in zuivelproducten en eieren
Markt- en straathandel in voedings- en genotmiddelen
Detailhandel in zuivelproducten en eieren in gespecialiseerde winkels