Financiën
Boekjaar 2024
Bricaza uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0460322903, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 10.596 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Bricaza een omzet van € 3,7 miljoen en een eigen vermogen van € 168.810. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 12.782 naar € 10.596. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 29 augustus 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 168.810
▼ 5% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 10.596
▼ 17% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 17.622
▲ 17% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 168.742.
Mensen en middelen in 2024
€ 124.443
▲ 53% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 20.265
▼ 26% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 31
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 532.200
▼ 3% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 32.747
▲ 114% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | - | € 2.685.656 | € 3.235.939 | € 3.730.702 | ▲ 15% |
| Brutomarge | € 102.355 | € 126.934 | € 107.387 | € 157.856 | ▲ 47% |
| Winst na belastingen | € 2.474 | € 18.359 | € 12.782 | € 10.596 | ▼ 17% |
| Eigen vermogen | € 145.673 | € 164.032 | € 176.813 | € 168.810 | ▼ 5% |
| Totale schulden | € 497.015 | € 630.177 | € 573.980 | € 573.623 | |
| Cash | € 6.738 | € 6.716 | € 15.008 | € 17.622 | ▲ 17% |
| Opgepotte winst | € 127.006 | € 145.365 | € 158.146 | € 168.742 | ▲ 7% |
| Bankschulden | € 40 | € 31 | € 31 | € 31 | |
| Balanstotaal | € 642.688 | € 794.208 | € 750.794 | € 742.432 | ▼ 1% |
Kerncijfers van Bricaza, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met Bricaza?
Wat er de jongste jaren bij Bricaza gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 10.596 (▼ 17% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.474 winst in 2021 naar € 10.596 winst in 2024.
Betaalde al € 32.400 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 18.359 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Vier-Windenstraat 108
1080 Sint-Jans-Molenbeek
De Bonnestraat 62
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Actief sinds 8 januari 1999
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0460.322.903
- Btw-nummer
- BE 0460.322.903
- Maatschappelijke zetel
- Vier-Windenstraat 108, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- Bricaza
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 maart 1997
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Groothandel in andere voedingsmiddelen, neg