Financiën
Boekjaar 2025
BUDTS CONTAINERS uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0458251952, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 50.164 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BUDTS CONTAINERS een brutomarge van € 650.933 en een eigen vermogen van € 820.609. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 65.516 naar € 50.164. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 820.609
▲ 7% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 50.164
▼ 23% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 235.408
▲ 137% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 802.017.
Mensen en middelen in 2025
6,7
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 290.654
▲ 2% t.o.v. 2024
€ 43.400 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 181.611
▼ 28% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 124.826.
Schulden eind 2025
€ 388.179
▼ 26% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 137.683 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 71.992
▼ 35% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 54.739
▼ 48% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 619.914 | € 594.131 | € 616.936 | € 650.933 | ▲ 6% |
| Winst na belastingen | € 122.124 | € 40.257 | € 65.516 | € 50.164 | ▼ 23% |
| Eigen vermogen | € 664.672 | € 704.929 | € 770.446 | € 820.609 | ▲ 7% |
| Totale schulden | € 440.814 | € 508.288 | € 742.785 | € 517.310 | ▼ 30% |
| Cash | € 92.258 | € 181.764 | € 99.500 | € 235.408 | ▲ 137% |
| Opgepotte winst | € 646.080 | € 686.337 | € 751.854 | € 802.017 | ▲ 7% |
| Bankschulden | € 234.888 | € 299.705 | € 526.589 | € 388.179 | ▼ 26% |
| Balanstotaal | € 1.105.486 | € 1.213.218 | € 1.513.230 | € 1.337.919 | ▼ 12% |
| Werknemers (VTE) | 7,3 | 6,6 | 6,7 | 6,7 |
Kerncijfers van BUDTS CONTAINERS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BUDTS CONTAINERS?
Wat er de jongste jaren bij BUDTS CONTAINERS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 50.164 (▼ 23% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Ronald Budts werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Hulshout. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 122.124 winst in 2022 naar € 50.164 winst in 2025.
Betaalde al € 38.777 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 122.124 winst.
Gemiddeld € 97.200 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter BUDTS CONTAINERS zit Ronald Budts.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ronald Budts
Bestuurder
sinds 2007
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Achterheideweg 6 bus C
2223 Heist-op-den-Berg
Vaartstraat 75
2235 Hulshout
Actief sinds 11 juli 1996
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0458.251.952
- Btw-nummer
- BE 0458.251.952
- Maatschappelijke zetel
- Achterheideweg 6 bus C, 2223 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- BUDTS CONTAINERS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 juni 1996
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Verzamelen, storten en verwerken van huisvuil, industrieel afval, landbouwafval en bouw- en sloopafval
Inzameling van ongevaarlijk afval
Andere afvalverwijdering
Overige verwerking en verwijdering van ongevaarlijk afval