Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Verlies twee jaar op rij NBB
Negatief resultaat in 2024 en 2025.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 42 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
SANILUX uit Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht, ondernemingsnummer BE0457463282, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -7.023 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SANILUX een brutomarge van € 3.938 en een eigen vermogen van € 57.633. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -35.084 naar € -7.023. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 26 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 57.633
▼ 11% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -7.023
▲ 80 % minder verlies dan in 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.069
▼ 8% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 39.041.
Mensen en middelen in 2025
€ 19.873
▼ 7% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 21.885
▼ 14% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 52.295
▼ 23% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.169
▼ 71% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 64.002 | € 25.955 | € -17.301 | € 3.938 | ▲ € 21.239 |
| Winst na belastingen | € 21.576 | € 8.681 | € -35.084 | € -7.023 | ▲ € 28.060 |
| Eigen vermogen | € 91.060 | € 99.740 | € 64.657 | € 57.633 | ▼ 11% |
| Totale schulden | € 272.994 | € 225.216 | € 144.262 | € 126.796 | ▼ 12% |
| Cash | € 9.210 | € 5.690 | € 7.698 | € 7.069 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 72.468 | € 81.148 | € 46.065 | € 39.041 | ▼ 15% |
| Dividend | € 21.000 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 31.193 | € 30.120 | € 25.354 | € 21.885 | ▼ 14% |
| Balanstotaal | € 364.054 | € 324.956 | € 208.918 | € 184.430 | ▼ 12% |
Kerncijfers van SANILUX, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SANILUX?
Wat er de jongste jaren bij SANILUX gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 7.023. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Cindy Denkers werd bestuurder. NBB
- Micha Picavet werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 21.576 winst in 2022 naar € 7.023 verlies in 2025.
Betaalde al € 9.821 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 21.576 winst.
Keerde in totaal € 21.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SANILUX zitten Cindy Denkers en Micha Picavet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Cindy Denkers
Bestuurder
sinds 2022
Micha Picavet
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dorp 8
9130 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0457.463.282
- Btw-nummer
- BE 0457.463.282
- Maatschappelijke zetel
- Dorp 8, 9130 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht
- Namen & benamingen
- SANILUX
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 8 maart 1996
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 dec 2025
- Activiteiten · NACE
Handelsbemiddeling in de groothandel in meubelen, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
Handelsbemiddeling in meubels, huishoudelijke artikelen en ijzerwaren
Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel
Detailhandel in huismeubilair
Detailhandel in ijzerwaren, bouwmaterialen, verf en glas (algemeen assortiment)
Detailhandel in meubels
Detailhandel in ijzerwaren, verf, bouwmaterialen en glas (inclusief doe-het-zelfzaken) met een verkoopsoppervlakte vanaf 400 m2.
Handelsbemiddeling in goederen, algemeen assortiment
+1